ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل رضا پیشرو خواننده رپ به همراه عکس های خانوادگی و شخصی رضا پیشرو و رضا پیشرو از ایران رفت و رضا پیشرو و بهار آتیش با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه رضا پیشرو و همسرش(Reza Pishro)

 • نام اصلی : محمدرضا ناصری آزاد
 • متولد : 12 بهمن 1366 تهران
 • زمینه فعالیت : موسیقی رپ
 • پیشه : آهنگساز و خواننده رپ
 • مدرک تحصیلی :
 • سالهای فعالیت : 1381 تاکنون
 • قد : 180 سانتیمتر
 • همسر : فرزانه پورمحمدی

بیوگرافی کامل رضا پیشرو

محمدرضا ناصری آزاد متولد 12 بهمن 1366 در تهران که با نام هنری رضا پیشرو شناخته شده؛ خواننده ، ترانه سرا ، آهنگساز و تهیه کننده موسیقی در رپ فارسی اهل ایران است.بیوگرافی رضا پیشرو خواننده و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی رضا پیشرو خواننده و همسرش [زندگینامه]

رضا پیشرو - Reza Pishro

رضا پیشرو - Reza Pishro

شروع فعالیت

او فعالیت غیرحرفه ای خود را از سال 1381 و با لقب «رضا 3pac» آغاز کرد. پیشرو در تأسیس برخی گروه های موسیقی زیرزمینی مانند صامت نقش داشته است.

طلاق پدر و مادر در کودکی

در 5 سالگی پدر و مادرش دچار مشکلاتی زناشویی می شود ، پدرش که معتاد به هروئین بود برای پیدا کردن زیر خاکی می رود و درست زمانی که موفق به پیدا کردنش شد دستگیر می شود.

در سن 9 سالگی پدر و مادر از یکدیگر طلاق می گیرند ، بعد از ازدواج دوباره مادرش وقتی تنها 11 سال داشت از او جدا می شود و زندگیش را در خیابان سر میکند.

پدرخوانده دیکتاتور

پدر خوانده اش گرچه آدم بدی نبود ولی روحیه دیکتاتوری در خانواده حاکم کرده بود ، مدتی بعد از بازگشت رضا به خانه ، برایش کار پیدا کرد ولی حقوقش توسط پدر خوانده گرفته می شد.

پیشرو از پدرخوانده اش به نیکی یاد می کند و می گوید من در ارتش خدمت نکردم ولی مثل یک ارتشی بار اومدم.

اولین آلبوم

پبشرو با همکاری حسین ابلیس توانست در سال 82 اولین آلبوم خود را با نام وقت کثیف منتشر کرد؛ و بعد آشنایی اش با 021 لقب خود را از 3pac به پیشرو تغییر می دهد.

وضعیت ازدواج و همسر رضا پیشرو

رضا پیشگام درسال 1385 با فرزانه پورمحمدی ازدواج کرد اما این زندگی مشترک به جدایی انجامید. در حال حاضر رضا پیشگام مجرد میباشد.

رضا پیشرو و همسرش فرزانه پورمحمدی

رضا پیشرو و فرزانه پورمحمدی

نحوه اشنایی

فرزانه پورمحمدی متولد 21 مهر 1365 در تهران است ، بواسطه یکی از دوستان مشترکش با رضا پیشرو آشنا شد و یک و سال نیم بعد نیز رضا به خواستگاریش رفت.

شب عروسی کل مراسم دست رضا بود و اجازه نمی داد کسی حرف بزنه ، می گفت خواستگاریه منه پس من باید حرف بزنم ، هیچکس نباید از طرف من صحبت کنه همینش باعث شد خانواده من از استقلالش و سنت شکنیش خوششون بیاد و قبول کنند.

عکس های شخصی رضا پیشرو

عکس های شخصی رضا پیشرو

زندگی در هندوستان و پیشگویی ها!

پیشرو مدتی رو نیز در هندوستان زندگی کرده و براحتی میتواند در مورد شخصیت هر فرد که دقایقی در کنار وی بود پیش بینی هایی رو انجام دهد ، او در بین دوستان خود به مایکل هم مشهور است.

ترک اعتیاد

رضا به علت اینکه مدتی دور از خانه و در خیابان بود به دامان اعتیاد گرفتار شد ، اما مدتی بعد کنار گذاشت و در حال حاضر پاک هست و از دود سیگار هم فرار میکند.

عکس های اینستاگرام رضا پیشرو

عکس های اینستاگرام رضا پیشرو

مهاجرت

او در سال 1396 به دنبال بازداشت و محکومیت به دلیل فعالیت هنری غیرمجاز از ایران خارج شد و فعالیت هنری خود را در خارج از ایران ادامه داد.

تمجید یاس

یاس در مصاحبه خود با MTV Iggy پیشرو را به عنوان یکی از بهترین خوانندگان رپ ایران معرفی کرد.

رضا پیشرو و یاس

رضا پیشرو و یاس


آلبوم های رسمی
 • واقعیت تلخ - 1385
 • جهنم ساکت - 1386
 • آغاز اینجاست - 1389
 • دوران طلائی - 1391
 • ریل - 1396

رضا پیشرو خواننده رپ

رضا پیشرو خواننده رپ


منابع : نم نمک | رضا پیشرو اینستاگرام/ رضا پیشرو فیسبوک/ /vqh \dav ، صفحه شخصی رضا پیشرو/رضا پیشرو ویکی پدیا/ رضا پیشرو تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(12 رای)
93.4%

نظر دادن