ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل علی ترابی مجری سلام تهران به همراه عکس های خانوادگی و شخصی علی ترابی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه علی ترابی و همسرش(Ali Torabi)

  • نام اصلی : علی ترابی
  • متولد : تهران
  • زمینه فعالیت : اجرا در تلویزیون
  • پیشه : مجری
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد علی ترابی : 177 سانتیمتر
  • فرزندان : محمدعلی ترابی

بیوگرافی کامل علی ترابی

علی ترابی متولد تهران مجری ایرانی است.بیوگرافی علی ترابی مجری و همسر و فرزندانشبیوگرافی علی ترابی مجری و همسر و فرزندانش

علی ترابی - Ali Torabi

علی ترابی - Ali Torabi

علی ترابی ، عضو شورای سردبیری برنامه و یکی از مجریان سلام تهران است.

علی ترابی

سختی برنامه های صبحگاهی

اجرای برنامه ای که صبح ها به صورت زنده پخش می شود با اجرای بسیاری از دیگر برنامه های تلویزیونی متفاوت است. سبک زندگی برخی از ما با سبک زندگی اسلامی که باید از صبح زود بیدار باشی و مشغول کارهایت شوی تفاوت دارد. بعضی ها کار ثابتی ندارند یا شب تا دیروقت مشغول اجرا هستند و نمی توانند صبح خیلی زود بیدار شوند. بنابراین اجرای برنامه صبحگاهی شما را از زندگی روزمره جدا می کند. برای برنامه سلام تهران که از 7 و 30 دقیقه شروع می شود باید از 5 صبح بیدار باشی ، خودت را آماده و صدایت را گرم کنی. لذا سبک زندگی ات کلا تغییر می کند.من این سبک از اجرا را دوست دارم. مخاطب ما کسی است که اول صبحش را با ما شروع و انرژی اول روزش را صرف دیدن این برنامه می کند. این احساس به من انگیزه می دهد.

علی ترابی و مصطفی امامی

علی ترابی و مصطفی امامی

چگونه برنامه را شوع می کنم؟

من تقریبا هر روز صبح که برنامه را شروع می کنم این جمله را می گویم که امیدوارم امروز روزی باشد که در زندگی تان به یادماندنی شود. همه ما در زندگی روزهایی داریم که ظهر یا بعدازظهر آن اتفاق مبارکی افتاده است که هرگز 8 صبح فکرش را نمی کردیم. به این امید روز را شروع می کنیم. این نشان می دهد که باید در انتخاب مهمان ، موضوع و حدتی در لحن گفتار و مدل لباس پوشیدن مان در برنامه صبحگاهی توجه ویژه داشته باشیم تا بتوانیم مخاطب را سرحال بیاوریم.

علی ترابی

مرور اخبار و اتفاقات

برنامه های صبحگاهی در تمام دنیا ناچار به مرور اخبار و اتفاقات است. از قدیم این طور بوده که خیلی از مردم اول صبح جلوی دکه روزنامه فروشی می رفتند یا با استفاده از رادیو و بعدها با تلویزیون از اخبار آگاه می شدند. به همین دلیل خبرهای ساعت 8 صبح معمولا مهم است. مردم می خواهند اول صبح بدانند چه اخباری در جریان است و در چند ساعتی که خواب بودند چه رخدادهایی پیش آمده است. من بارها به دوستان عرض کردم چون «سلام تهران» تا ساعت 10 صبح ادامه پیدا می کند یک برنامه صبحگاهی صرف نیست. برنامه ای انگیزه بخش در ساعات ابتدایی روز اما کلا برنامه ای آگاهی بخش است.

عکس های اینستاگرام علی ترابی

عکس های اینستاگرام علی ترابی

لحنی آرام

سبکی که در میان مجریان ما در حال شکل گیری و متاسفانه در حال پیشرفت است ، این است که فکر می کنند مطالبه از مسئول یعنی درگیر شدن یا اهانت به او. ما مهمان را دعوت نمی کنیم که به او وقت صحبت کردن ندهیم. مخاطب برنامه ما را نمی بیند که منبر رفتن مجری را تماشا کند. مخاطب برنامه ما را می بیند که بتوانیم مهمان خوبی دعوت کنیم و سوالات مردم را از او بپرسیم. بعضی ها گویی با مهمان وارد رینگ بوکس می شوند. انگار هر قدر مشت بیشتری بزنند برنده هستند. من خیلی نمی پسندم. خودم سعی می کنم حرمت مهمان را نگه دارم در عین حال وقتی با یک مسئول مواجه هستم مطالبات مردم را هم مطرح کنم؛ یعنی احترام بیهوده و با رنگ و لعاب چاپلوسی را هم نداشته باشم. مرز باریک و سختی دارد که تلاش کردم در اجرا رعایت کنم.

علی ترابی و همکارش فضه سادات حسینی

علی ترابی و همکارش فضه سادات حسینی

وضعیت ازدواج و همسر علی ترابی

علی ترابی ازدواج کرده و متاهل است و فرزندی به نام محمدعلی ترابی متولد اسفند 1400 دارد.

علی ترابی و پسرش محمدعلی

علی ترابی و پسرش محمدعلی


منابع : نم نمک | علی ترابی اینستاگرام/ علی ترابی فیسبوک/ ugd jvhfd/صفحه شخصی علی ترابی/علی ترابی ویکی پدیا/ علی ترابی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن