ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل محسن بلوری طرقی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی محسن بلوری طرقی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه محسن بلوری طرقی و همسرش

  • نام اصلی : محسن بلوری طرقی
  • متولد : 8 آذر 1363
  • زمینه فعالیت : تجهیز کافی شاپ و کافه رستوران
  • مدرک تحصیلی : فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر
  • سال های فعالیت : 1381 تاکنون
  • فرزندان : دینا

بیوگرافی کامل محسن بلوری طرقی

محسن بلوری طرقی متولد 8 آذر 1363 در تهران است.بیوگرافی محسن بلوری طرقی با ناگفته هابیوگرافی محسن بلوری طرقی با ناگفته ها

محسن بلوری طرقی

خانواده

در خانواده ای پنج نفره دارای یک خواهر و برادر اصالتا اصفهانی متولد تهران و هم اکنون ساکن شرق تهران است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر است.

محسن بلوری طرقی

وضعیت ازدواج و همسر محسن بلوری طرقی

محسن بلوری طرقی سالها پیش ازدواج کرده و دارای یک فرزند دختر به نام دینا است.

او در حال حاضر مجرد است.

محسن بلوری طرقی

شروع فعالیت

شروع فعالیت حرفه ای من در کافی شاپ و کافه رستوران های مختلف از سال 1381 بوده است.

تحصیلات آکادمیک خود را در کمپانی و آکادمی موزتی ایتالیا در سال 2010 به پایان رسانده ام و موفق به کسب سرتیفیکیت لاته آرت (بلک جک آرت) شده ام و در همین حین مشغول به کسب مهارت در اکثر آکادمی های برتر قهوه در کشور های مختلف بوده ام.

محسن بلوری طرقی

لاته آرت

با توجه به علاقه وافر به لاته آرت تلاشم بر ابداع طرح های جدید و متنوع و آموزش آن به هنرجویان این رشته می باشد. از جمله فعالیت کاری و حرفه ای من میتوان به آموزش ، تجهیز و راه اندازی کافه های مختلف و به نام در فرودگاه های بین المللی کشور ، هتل های بین المللی و کافی شاپ های زنجیره ای مطرح اشاره کرد.

محسن بلوری طرقی

ترویج فرهنگ کتابخوانی

در حال حاضر با توجه به درک نیاز های جامعه امروزی و احساس مسئولیت اینجانب در رابطه با فرهنگ کتاب و کتاب خوانی با مشارکت انتشارات شنایا به فکر تاسیس فضایی فرهنگی و اجتماعی در غالب کافه برای گسترش فرهنگ کتاب خوانی و علاقه مند کردن اقشار مختلف جامعه به کتاب خوانی و پرورش استعدادهای افراد در غالب کافه داری ، باریستایی ، بارتندری ، لاته آرت و همچنین دوره های نویسندگی ، ویراستاری ، مترجمی و ... اقدام نموده ایم و با تلاش های مکرر شعبه مرکزی کافه کتاب شنایا تاسیس و با همکاری اینجانب آماده پذیرش و پرورش افراد علاقه مند در زمینه های فوق و جذب ایده و کشف استعداد و اعطای نمایندگی می باشیم و در پایان مشغول نگارش کتابی در زمینه آموزش کافی شاپ می باشم و زحمات این مهم را بر عهده انتشارات شنایا گذاشته ام.

به امید روزی که قهوه جای خود را در سبد کالای خانواده ایرانی پیدا کند.

محسن بلوری طرقی


منابع : نم نمک | محسن بلوری طرقی اینستاگرام/ محسن بلوری طرقی فیسبوک/ صفحه شخصی محسن بلوری طرقی/محسن بلوری طرقی ویکی پدیا/ محسن بلوری طرقی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(30 رای)
92%

نظر دادن