فرمول یک در شب عید نوروز با ویژه برنامه ای نوروزی مهمان خانه های مردم بود و بعد از حدود دو ماه به آنتن تلویزیون بازمیگردد.

بازگشت فرمول یک با یک فراخوان بزرگ

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا بعد از مدتی وقفه با تغییراتی جدید و اعلام یک فراخوان بزرگ به تلویزیون می آید.بازگشت علی ضیا با سری جدید فرمول یکبازگشت علی ضیا با سری جدید فرمول یک

فرمول یک در شب عید نوروز با ویژه برنامه ای نوروزی مهمان خانه های مردم بود و بعد از حدود دو ماه به آنتن تلویزیون بازمیگردد.

اعلام یک فراخوان بزرگ در فرمول یک

صفحه رسمی برنامه فرمول یک با انتشار پستی خبر از بازگشت این مسابقه داد و درباره فراخوان بزرگ این مسابقه نوشت.

در صفحه رسمی برنامه فرمول یک آمده است :

هم صدایی برای همدلی... فرمول یک داره برمی گرده ، اونم در حد بوندس لیگا!

از همه ی کسایی که دستی توی خوانندگی دارن دعوت می کنیم تا هنرشون رو با ما به اشتراک بذارن..... شما از امروز تا 5 خرداد فرصت دارید تا در این فراخوان شرکت کنید. دقت کنید قطعه هایی که برای ما می فرستید باید با محوریت موضوع ایران و همدلی باشه .آهنگ ها و خواننده های حرفه ای تر ، شانس اینو دارن تا به شکل زنده توی برنامه ی فرمول یک اجرا کنن.

فراخوان برنامه فرمول یک

فراخوان برنامه فرمول یک

علی ضیا چند سالی است که اجرای برنامه فرمول یک را برعهده دارد و در این برنامه هر روز میزبان هنرمندان ، ورزشکاران و افراد مختلفی از اقشار جامعه است و درباره موضوعاتی متعدد با آنها به گفتگو می پردازد.

آخرین برنامه فرمول یک در سال 99 ویژه برنامه نوروزی آن بود و علی ضیا به زودی با سری جدید فرمول یک مهمان خانه های مخاطبان میشود.

علی ضیا مجری فرمول یک

علی ضیا مجری فرمول یک

برنامه فرمول یک کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که علی ضیا به عنوان تهیه کننده و مجری در این برنامه حضور دارد.

  • تاریخ: سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399
این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%
بازگشت علی ضیا با سری جدید فرمول یک
4.0
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,590