شهرام شاه حسینی کارگردان سریال همه چیز آنجاست و هشت و نیم دقیقه صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در تمجید از داستان فیلم فراری به روز کرد.

فیلم فراری به روایت شهرام شاه حسینی

شهرام شاه حسینی کارگردانی که سریال هایی چون پرستاران ، هشت و نیم دقیقه و همه چیز آنجاست را برای تلویزیون ساخت بعد از توزیع فیلم فراری ساخته علیرضا داوود نژاد در شبکه نمایش خانگی و تماشای این فیلم به تعریف و تمجید از داستان این فیلم پرداخت .تمجید شهرام شاه حسینی از فیلم فراری + تصاویرتمجید شهرام شاه حسینی از فیلم فراری + تصاویر

فیلم فراری به کارگردانی علیرضا داوودنژاد با بازی محسن تنابنده و ترلان پروانه روز گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

داستان فیلم فراری به روایت شهرام شاه حسینی

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم فراری

شهرام شاه حسینی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :

درباره ی فِراری نمیدونم چرا فیلم آقای داودنژاد رو روی پرده و زمان اکرانش ندیدم. حیف ، ، ، حتما و حتما احساس دوچندان فیلم ازم دریغ شده. بهرحال پرده سینما کجا و تصویر تلویزیون کجا! فِراری تاثیرگذارترین اثر اجتماعی عصر خودشه. تردید ندارم آقای داودنژاد خسته هستند. از همه چی. وبیش از همه از سینما و سرعتی که در عقبگرد دارد. اما چرا این خستگی در فیلمش نقشی ندارد؟ چرا همه چیز در نهایت نظم و دقت و آرامش و در بهترین شکل پیش میرود؟ نگاه موشکافانه و آلوده به انتقاد او از زمانه و عصر حاضر از زندگی امروزِ جامعه ی ایرانی ، بی نهایت به پژوهش نیاز دارد. سرخوشی و رنگ و لعاب فیلم دلشوره میاورد. گویی در پسش هیالویی انتظار میکشد. نمیتوانم وارد جزییات شوم که مجال طولانی میطلبد. اما باید گفت فیلمنامه و دوربین و رنگ و نور و بازی چنان در دستان آقای داودنژاد موم بوده که گویی ده سالی برای ساختش صبر کرده. بازی بسیار خطرناک آقای تنابنده نیز چنین است.

فیلم فراری

محسن تنابنده و ترلان پروانه در فیلم فراری

شهرام شاه حسینی ادامه داد : نقش جوری نوشته شده ، جوری هدایت شده و جوری بازی شده که هر لحظه میتوانست مثل گوی غلطان بطرفی رود که مضحک جلوه کند.اما دقت فیلمساز و بازیگر هر دو این اجازه رو از هجو میگیرند و به این ترتیب یکی از شاخص ترین بازیهای این دوره از سینما رخ مینماید. فِراری رو حتما ببینید ، ، ، ببینید که آقای داودنژاد به فریدون گله ی فقید ، بهترین اجتماعی سازِ زمانه ی خویش تبدیل شده.

شهرام شاه حسینی

شهرام شاه حسینی کارگردان سینما و تلویزیون

داستان و بازیگران فیلم فراری

فِراری فیلمی به کارگردانی علیرضا داوودنژاد ، نویسندگی کامبوزیا پرتوی و تهیه کنندگی جهانگیر کوثری تولید سال 1394 است و در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 1395 به نمایش در آمد.

فیلم فراری

ترلان پروانه و محسن تنابنده در فیلم فراری

خلاصه داستان فیلم فراری : این فیلم درباره دختری با بازی ترلان پروانه است که از شهرستان به تهران می آید و تلاش می کند تا با خودروی فِراری هشت میلیاردی ، عکس یادگاری بگیرد و درگیر ماجراهایی می شود.

 ترلان پروانه

گریم ترلان پروانه در فیلم فراری

بازیگران فیلم فراری : محسن تنابنده در نقش نادر ، ترلان پروانه در نقش گلنار ، سیامک صفری ، سیما تیرانداز ، رضا داوودنژاد ، محمدرضا داوودنژاد ، رضا کیانیان ، اقدس سعادت رضایی ، علی داوودنژاد ، کامیار نیازناک ، سجاد سپهری شکیب ، احمد یاوری شاد ، میترا تبریزی ، علی رستگاری ، حسن کریم خان زند.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم فراری ساخته علیرضا داوودنژاد

فیلم فراری

محسن تنابنده در فیلم فراری


تاریخ : 97/04/27

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
80%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.