فیلم قصر شیرین به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و دو سیمرغ بلورین را برای عواملش به ارمغان آورد.

موفقیت فیلم قصر شیرین در جشنواره گرجستان

فیلم قصر شیرین به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و دو سیمرغ بلورین را برای عواملش به ارمغان آورد.موفقیت فیلم قصر شیرین در جشنواره گرجستانموفقیت فیلم قصر شیرین در جشنواره گرجستان

این ساخته رضا میکریمی در تجربه بین المللی دیگری راهی جشنواره فیلم باتومی گرجستان شد و باز هم توانست دست پر از این جشنواره خارج شود.

قصر شیرین بهترین فیلم جشنواره گرجستان

حامد بهداد بازیگر فیلم قصر شیرین با انتشار ویدئویی از این فیلم درباره موفقیت قصر شیرین در جشنواره گرجستان نوشت.

حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

بازی حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

حامد بهداد درباره درخشش قصر شیرین در جشنواره فیلم گرجستان نوشت :

فیلم سینمایی قصر شیرین به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا میرکریمی در سومین حضور بین المللی اش در فستیوال باتومی گرجستان برنده دو جایزه اصلی بهترین کارگردان و بهترین فیلم از نگاه منتقدان در این جشنواره شد.

حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

هنرنمایی حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

قصر شیرین از اولین روزهای مردادماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و به فروشی بیش از سه میلیارد تومان دست یافت و اکران آن در سینماها ادامه دارد.

فیلم قصر شیرین با بازی نیوشا علیپور و یونا تدین

بازی یونا تدین و نیوشا علیپور در فیلم قصر شیرین

قصر شیرین روایتگر داستان مردی به نام جلال مرادی است که در یک تصادف ، خانواده ای را به قتل رسانده اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می شود. او پس از گذراندن دوران زندانی اش ، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهر دیگری می رود. پس از دو سال به شهرش بازمیگردد چرا که همسرش دچار مرگ مغزی شده ...

حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

عکسی از حامد بهداد در فیلم قصر شیرین

حامد بهداد ، ژیلا شاهی ، اکبر آئین ، آزاده نوبهار ، محمد اشکان فر ، محمد عسگری ، یونا تدین ، نیوشا علیپور ، بابک لطفی خواجه پاشا و زهیر یاری در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختند.

قصر شیرین پیش از این در جشنواره فیلم شانگهای جایزه بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد و در جشنواره بین المللی شرق و غرب اورنبورگ جایزه بهترین فیلم را دریافت کرده بود.

  • تاریخ: دوشنبه, 01 مهر 1398

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.