میلاد میرزایی و بازیگر نقش حسام در سریال شرم و بیوگرافی حشام در سریال شرم و بیوگرافی میلاد میرزایی و میلاد میرزایی بازیگر سریال شرم و میلاد میرزایی بازیگر بانوی عمارت و بازیگران سریال شرم و milad mirzaei و عکس های میلاد میرزایی را در نم نمک ببینید.

میلاد میرزایی بازیگر نقش حسام در سریال شرم کیست؟

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری ، سریال شبکه سه سیما است که میلاد میرزایی به ایفای نقش در آن پرداخته است.بازیگر نقش حسام در سریال شرم کیست؟ + بیوگرافیبازیگر نقش حسام در سریال شرم کیست؟ + بیوگرافی

میلاد میرزایی در سریال شرم

میلاد میرزایی در سریال شرم

میلاد میرزایی بازیگر جوانی که تجربه بازی در چندین سریال تلویزیونی را در کارنامه هنری اش دارد این بار با سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری مهمان خانه های مخاطبان شد و در کنار بازیگران سرشناس این سریال به کسب تجربه های جدید پرداخت.

این هنرمند کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و نقش های ماندگاری را روی صحنه ایفا کرد و علاوه بر بازیگری در دنیای دوبله هم فعالیت هایی دارد.

نقش میلاد میرزایی در سریال شرم

میلاد میرزایی بازیگر نقش حسام در سریال شرم است که نقش مقابل بازیگرانی چون الهام طهموری و فریبا متخصص را ایفا میکند.

میلاد میرزایی بازیگر کشورمان

میلاد میرزایی بازیگر نقش حسام در سریال شرم

بیوگرافی میلاد میرزایی

میلاد میرزایی متولد 30 شهریور 1369 در تهران بازیگر ایرانی است.

لیسانس بازیگری دارد و از دوبلاژ شروع کرده و به واسطه چهره اش به بازیگری هم روی آورد.

فاطمه گودرزی ، میلاد میرزایی و فریبا متخصص در سریال شرم

فاطمه گودرزی ، میلاد میرزایی و فریبا متخصص در سریال شرم

این بازیگر جوان در این سریال با داستانی اجتماعی در کنار چهره های سرشناس و با تجربه ای چون سیروس گرجستانی ، فاطمه گودرزی ، ابوالفضل پورعرب ، فریبا متخصص ، نسیم ادبی ، سیاوش طهمورث ، سیدمهرداد ضیایی و... به ایفای نقش می پردازد.

زنده یاد سیروس گرجستانی در آخرین تجربه بازیگری اش در سریال شرم مقابل دوربین رفت و میلاد میرزایی افتخار همکاری در کنار این هنرمند پیشکسوت را در این سریال داشت.

میلاد میرزایی و سیروس گرجستانی در سریال شرم

میلاد میرزایی و سیروس گرجستانی در سریال شرم

میلاد میرزایی در سریال بیگانه ای با من است

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید یکی دیگر از سریال های جدید میلاد میرزایی است که به زودی روی آنتن میرود.

میلاد میرزایی و پژمان بازغی در سریال بیگانه ای با من است

میلاد میرزایی و پژمان بازغی در سریال بیگانه ای با من است

میلاد میرزایی در سریال بیگانه ای با من است که روایتی از جابجایی یک خدمتکار با عروس خانواده است و ماجرای آن در سالهای ابتدایی دهه هفتاد میگذرد مقابل دوربین رفت و تجربه های جدیدی در کنار بازیگران این سریال کسب کرد.

بازیگران سریال بیگانه ای با من است

بازیگران سریال بیگانه ای با من است

این بازیگر جوان در این سریال با هنرمندانی چون شبنم قلی خانی ، پژمان بازغی ، پوراندخت مهیمن ، مهران رجبی ، پرویز پورحسینی ، نگار عابدی ، ایوب آقاخانی ، امیریل ارجمند ، مهدی فقیه ، سوگل طهماسبی ، دنیا مدنی ، شیوا ابراهیمی ، نسرین بابایی ، لیلی فرهادپور ، فرهاد شهریزی ، فریبا ترکاشوند ، مهرداد ضیایی و ... همبازی بود.

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد سال 97 از شبکه سه سیما پخش شد و یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون بود.

میلاد میرزایی و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت بود که قصد ازدواج با فخرالزمان را داشت اما در نهایت نتوانست رقیب عشقی شازده ارسلان میرزای قاجار باشد.

این بازیگر جوان پیش از سریال بانوی عمارت بار دیگر با عزیزالله حمیدنژاد در سریال چرخ فلک همکاری کرده بود و این سریال دومین تجربه همکاری او با این کارگردان مشهور بود.

میلاد میرزایی و حسام منظور در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی و حسام منظور در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت با بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها ، علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی ، صالح میرزا آقایی ، مریم مومن ، پاوان افسر ، مهری آل آقا و... همبازی بود.

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت

چرخ فلک ، درد مشترک ، فریاد در سکوت ، سرزمین کهن ، لایه های درورغ و رنج پنهان از جمله فیلم و سریالی هستند که میلاد میرزایی در آنها ایفای نقش کرده است.

میلاد میرزایی در فیلم لایه های دروغ

میلاد میرزایی در فیلم لایه های دروغ

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی