ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، برنامه خندوانه شب گذشته 9 شهریور 1397 با حضور علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان روی آنتن رفت و امیرحسین قیاسی استندآپ کمدی را در این برنامه خندوانه اجرا کرد.

خاطرات و خوانندگی علیرضا طلیسچی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 9 شهریور 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان بابک رضایی از کمدین های مرحله قبل مسابقه خنداننده شو بود که با اجرای یک استندآپ کمدی حال و هوای متفاوتی به برنامه خندوانه بخشید.خاطرات و خوانندگی علیرضا طلیسچی در خندوانه + تصاویرخاطرات و خوانندگی علیرضا طلیسچی در خندوانه + تصاویر

در بخش بعدی برنامه خندوانه امیرحسین قیاسی کمدین جوانی که در خنداننده شوی 2 حضور داشت به برنامه آمد و استندآپ کمدی با موضوع خواستگارهای خواهرش اجرا کرد. مهمان اصلی برنامه خندوانه در شب شلوغ این برنامه علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان بود .

شب متفاوت علیرضا طلیسچی در خندوانه

علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان به عنوان مهمان در برنامه خندوانه حاضر شد و به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی مهمان شب گذشته برنامه خندوانه

در ابتدای گفتگو رامبد جوان درباره نام خانوادگی علیرضا طلیسچی از او سوال کرد و معنی آن را پرسید که گفت : طلیسچی ریشه ترکی دارد و به معنای پارچه اطلس است ، پدر بزرگ من اهل همدان بود اما ترکی بلد نبود.

داستان خواننده شدن علیرضا طلیسچی در خندوانه

رامبد جوان از علیرضا طلیسچی خواست درباره ماجرای خواننده شدنش توضیح دد که گفت : علاقه من به موسیقی از 12 سالگی شکل گرفت ، یک شب که منزل خاله ام دعوت بودیم و برق رفته بود ، من یک نوار کاست خریدم و آهنگ آن را بارها و بارها گوش دادم و به پدرم اصرار کردم که برایم گیتار بخرد.

آن زمان من در درس ریاضی خیلی ضعیف بودم و پدرم شرط کرد اگر نمره ریاضی بالاتر از 15 بگیرم برایم ساز را میخرد و من آن سال ریاضی 19/5 شدم و پدرم به قولش عمل کرد و از آن زمان علاقه من به موسیقی جدی تر شد و اولین بار آهنگ خوشگل عاشق فریدون آسرایی را ضبط کردم و خوشم آمد و به صورت جدی این حرفه را پیگیری کردم .

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در برنامه خندوانه

بعد از اجرای زنده بخشی از آهنگ آهای خوشگل عاشق ، قطعه شادی از علیرضا طلیسچی در برنامه خندوانه پخش شد.

علیرضا طلیسچی در بخشی از گفتگو با رامبد جوان به ماجرایی از دوران سربازی اش اشاره کرد و گفت : در پادگان فرمانده ما داشت با لهجه محلی داستانی از دوران جنگ را تعریف میکرد که یکدفعه من با صدای بلند ادای او را درآوردم و حسابی تنبیه شدم و در صبحگاه آنقدر غلتم دادند که بالا آوردم.

در این بخش از برنامه یکی از تماشاچیان حاضر در استودیو از علیرضا طلیسچی درباره یک سوتی و اتفاقی عجیب در کنسرتش پرسید که گفت : یکبار میخواستم روی صحنه بیایم برای اجرا که یکدفعه لباسم به پایه میکروفن گیر کرد و عوامل پشت صحنه به زور من را جدا کردند و من به حالت پرتاب روی صحنه آمدم و از طرفی دیگر پایه میکروفن دستم شکست و من سعی کردم خیلی سریع جمش کنم.

قولی که رامبد جوان از علیرضا طلیسچی گرفت

رامبد جوان از علیرضا طلیسچی خواست به یکی از این دو قول عمل کند که یا یک آهنگ برای خندوانه بسازد یا از جدیدترین آهنگش در خندوانه رونمایی کند که با رای تماشاگران حاضر در استودیو گزینه ساخت آهنگ برای خندوانه انتخاب شد.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ

علیرضا طلیسچی درباره ساخت آهنگ هایش توسط خودش و تنظیم آن توسط حامد برادران صحبت کرد و از حامد برادران بسیار تشکر کرد و درباره مکانی که دوست دارد به آن سفر کند گفت : من برای سفر کردستان را انتخاب میکنم ، خیلی اوقات که کار خاصی ندارم به ایلام میروم و به نظرم واقعا بی نظیر است.

در بخش پایانی برنامه علیرضا طلیسچی نام شهرهای بزرگی که در آنها کنسرت دارد را اعلام کرد و قرار شد در هر شهر دو نفر مهمان خندوانه به کنسرت علیرضا طلیسچی بروند.

  • تاریخ: شنبه, 10 شهریور 1397

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن