فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی با بازی پگاه آهنگرانی و مجید حاجی زاده بعد از 20 سال روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

پخش فیلم دختری با کفشهای کتانی از شبکه آی فیلم

فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی بعد از گذشت 20 سال از ساخت آن روی آنتن شبکه آی فیلم میرود. دختری با کفشهای کتانی به کارگردانی رسول صدرعاملی با بازی موفق پگاه آهنگرانی سال 1377 ساخته شد و مهرماه سال بعد در سینماهای کشور به نمایش درآمد.بازیگران و خلاصه داستان فیلم دختری با کفشهای کتانی + عکسبازیگران و خلاصه داستان فیلم دختری با کفشهای کتانی + عکس

تلویزیون طبق روال هرهفته در شبکه های مختلف برای پنجشنبه و جمعه فیلم های سینمایی را در نظر دارد. شبکه آی فیلم پنجشنبه 11 مرداد ماه فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی را ساعت 21 آماده پخش دارد.

به بهانه پخش دختری با کفشهای کتانی بعد از 20 سال مروری بر داستان و بازیگران این فیلم سینمایی داشته ایم که تماشای آن خالی از لطف نیست.

دختری با کفشهای کتانی اثری ماندگار از رسول صدرعاملی

فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی به کارگردانی رسول صدرعاملی محصول سال 77 است که مهرماه سال 78 در سینماهای کشور به نمایش درآمد.

دختری با کفش های کتانی

پگاه آهنگرانی در فیلم دختری با کفشهای کتانی

رسول صدرعاملی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان دختر با کفش های کتانی را بعد از فیلم گلهای داوودی ، سمفونی تهران ، پاییزان و قربانی روی پرده سینماها برد و باعث ظهور پگاه آهنگرانی در سینما شد.

پگاه آهنگرانی

اولین بازی پگاه آهنگرانی در دختری با کفشهای کتانی

پگاه آهنگرانی اولین بار در 6 سالگی جلوی دوربین رفت اما بازی او در نقش تداعی در فیلم سینمایی دختر با کفش های کتانی از او چهره های ماندگار ساخت و باعث شناخت او در دنیای سینما شد.

دختری با کفش های کتانی

پگاه آهنگرانی و مجید حاجی زاده در دختری با کفشهای کتانی

پگاه آهنگرانی برای بازی در فیلم دختری با کفش های کتانی جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم قاهره ، جایزه بهترین بازیگر از جشن دنیای تصویر ، دیپلم افتخار از جشنواره بین المللی فیلم اجتماعی آبادان و جایزه بهترین نقش آفرینی از جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را در سال 1378 به دست آورد.

دختری با کفش های کتانی

بازی متفاوت پگاه آهنگرانی در دختری با کفشهای کتانی

در خلاصه داستان فیلم دختر با کفش های کتانی آمده است :

آیدین و تداعی که در پارک با هم آشنا شده بودند ، حین گردش در پارک توسط مأموران نیروی انتظامی به کلانتری برده می شوند. با تشکیل پرونده و تا برگشت آن از دادسرا آیدین در کلانتری مانده و ...

پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی در نمایی از دختری با کفشهای کتانی

بازیگران فیلم دختری با کفشهای کتانی

دختری با کفش های کتانی

مجید حاجی زاده و پگاه آهنگرانی در دختری با کفشهای کتانی


تاریخ : 97/05/10

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.