لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک شد و در این برنامه درباره دلخوری از مهران مدیری و رامبد جوان صحبت کرد.

گفتگویی متفاوت با لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء روز گذشته 7 آذرماه 1397 حوالی ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیاء در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان لیلا بلوکات از بازیگران سینما و تلویزیون و فعال اجتماعی کشورمان بود.ماجرای دلخوری لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک + تصاویرماجرای دلخوری لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک + تصاویر

لیلا بلوکات بازیگری که در سریال یوسف پیامبر ایفاگر نقشی متفاوت شد و با این نقش به محبوبیت بیشتری دست یافت روز گذشته در برنامه فرمول یک درباره دغدغه های اجتماعی و بازی در فیلم و سریال صحبت کرد.

لیلا بلوکات از بازی در تلویزیون تا دلخوری از دورهمی و خندوانه

لیلا بلوکات روز گذشته با حضور در برنامه فرمول یک درباره فعالیت های اجتماعی ، حضور در خیریه مهر لیلا ، دلخوری از مهران مدیری و برنامه دورهمی ، ناراحتی از بدقولی رامبد جوان و خندوانه ای ها صحبت کرد.

عکسی از لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک

لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک

علت بازی نکردن لیلا بلوکات در نقش زلیخا

علی ضیاء از لیلا بلوکات درباره بازی در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش زلیخا و شایعات پیرامون آن پرسید که گفت : بازی من در نقش زلیخا شایعه نبود و زنده یاد فرج الله سلحشور زمانی که میخواست بازیگر نقش زلیخا را انتخاب کند به من پیشنهاد بازی در جوانی های زلیخا را داد اما بعدا بنا بر بررسی ها تصمیم بر این شد که بازیگری که چهره او به درد گریم جوانی و پیری بخورد برای این نقش انتخاب شود و در نهایت کتایون ریاحی برای نقش زلیخا انتخاب شد و به نظرم به خوبی توانست این نقش را ایفا کند و من در نهایت برای بازی در نقش نفرتیتی انتخاب شدم.

علت دوری لیلا بلوکات از بازی در تلویزیون

لیلا بلوکات آخرین بار در سال 92 در سریال زمانی برای عاشقی جلوی دوربین رفت و بعد از آن سالهاست که در تلویزیون بازی نکرده است و این برای علی ضیاء سوال بود که خانم بازیگر به آن پاسخ داد و گفت : من یک سریالی در تلویزیون بازی کردم که اصلا آن را دوست نداشتم ولی چون پخش شد اسمی از آن نمیبرم ، ولی بازی من در این سریال که اصلا از آن راضی نبودم باعث شد تا دیگر حاضر به بازی در چنین سریال هایی نباشم و این علت اصلی دوری من از تلویزیون بود و مشغله هایی که در خیریه دارم و فعالیت های اجتماعی من را از این حوزه دورتر کرد.

لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک

لیلا بلوکات و گفتگویی متفاوت در برنامه فرمول یک

ماجرای دلخوری لیلا بلوکات از مهران مدیری و رامبد جوان

لیلا بلوکات درباره برنامه دورهمی و خندوانه و قول هایی که مهران مدیری و رامبد جوان در این دو برنامه به او داده بودند صحبت کرد و گفت : زمانی که من مهمان برنامه دورهمی و خندوانه شدم از آقای رامبد جوان و مهران مدیری درخواست کردم برای شادی بچه ها در موسسه خیریه مهر لیلا حضور پیدا کنند و اگر این امکان برایشان مقدور نبود ، شرایطی را فراهم کنند تا بچه های موسسه در این دو برنامه حضور پیدا کنند اما این اتفاق رخ نداد.

عکسی از حضور لیلا بلوکات در برنامه فرمول یک

لیلا بلوکات در برنامه علی ضیاء

لیلا بلوکات در ادامه صحبت هایش گفت : پیگیری های من هم در این مورد به نتیجه نرسید و با درخواست های مکرر بچه ها و اشتیاقی که برای حضور در این دو برنامه و دیدن این عزیزان داشتند من کلافه شدم و در بین این صحبت ها بود که بغضش ترکید و گفت : آقای مهران مدیری تا پایان عمر به من و بچه های موسسه مدیون است چون من خیلی اصرار کردم و حتی گفتم که بچه های بالای 15 سال را برای حضور در این برنامه بپذیرد اما این امر میسر نشد متاسفانه .

لیلا بلوکات ادامه داد : پیگیری های من فقط بخاطر بچه ها است و من حاضرم بخاطر این بچه ها غرورم را زمین بگذارم و بارها و بارها از شخصی که آنها دوستش دارند درخواستم را مطرح کنم.

در بخش پایانی برنامه بازیگر سریال یوسف پیامبر درباره فعالیتش در کرمانشاه و موسسه مهر لیلا صحبت کرد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.