ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سانسور نون خ و سانسور سریال نون خ و سانسور های نون خ و اعتراض سعید آقاخانی به سانسور شدید سریال نون خ و عذرخواهی آقاخانی از سانسور سریال نون خ و انتقاد سعید آقاخانی از سانسور نون.خ و سریال نون خ4 و سعید آقاخانی و ممیزی نون خ در تلوبیون در نم نمک.

ماجرای سانسور «نون خ» و عذرخواهی سعید آقاخانی از بیننده ها

سعید آقاخانی کارگردان مجموعه «نون خ» از ممیزی این سریال به هنگام قرار گرفتن در پلتفرم وابسته به صداوسیما تلوبیون خبر داد و از این بابت از بیننده هایش عذرخواهی کرد.ماجرای سانسورهای سریال نون خ و واکنش سعید آقاخانیماجرای سانسورهای سریال نون خ و واکنش سعید آقاخانی

سانسور نون خ

سعید آقاخانی کارگردان و بازیگر نون خ که به ندرت درباره این مجموعه اظهار نظری می کند ، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نسبت به ممیزی «نون خ 4» برای قرار گرفتن در پلتفرم «تلوبیون» واکنش نشان داد. به گفته وی این ممیزی ها بدون اطلاع گروه سازنده اتفاق می افتد و باعث سردرگمی مخاطب شده است.

آقاخانی نوشته است :

«ممیزی موضوع جالبیه که خودش می تونه دستمایه کارهای کمدی خوبی شه ولی خب نمیشه بهش پرداخت. علی الحساب این رو خدممتون عرض می کنم که سریال نون خ بعد از ممیزی های تلویزیون برای پخش در «تلوبیون» مجددا و بدون اجازه ما توسط خود تلویزیون ممیزی شدید میشه که همین باعث شده پرش های شدیدی در طول قسم ها به وجود بیاید و کسانی که از تلوبیون میبینن قطعا دچار سردرگمی میشن. به هر حال شرمنده ایم.»

سانسور نون خ

طبق اعلام اخیر مرکز تحقیقات صداوسیما «نون خ 4» پربیننده ترین سریال نوروزی معرفی شده است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن