نازنین بیاتی یکی از بازیگران نمایش عروس مردگان است که در نقش امیلی با چهره ای متفاوت به بازی در کنار سایر هنرمندان این نمایش پرداخت .

گریم متفاوت نازنین بیاتی در عروس مردگان

نمایش عروس مردگان به کارگردانی امیدرضا سپهری اقتباسی از انیمیشن معروف تیم برتون است که با حضور ستاره های سرشناس سینما روی صحنه رفت. بازیگران نمایش عروس مردگان در این نمایش با گریم های جالبی روی صحنه رفتند.گریم متفاوت نازنین بیاتی در عروس مردگان + عکسگریم متفاوت نازنین بیاتی در عروس مردگان + عکس

نازنین بیاتی یکی از بازیگران نمایش عروس مردگان است که در نقش امیلی با چهره ای متفاوت به بازی در کنار سایر هنرمندان این نمایش پرداخت .

عکس هایی از نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

عروس مردگان اقتباسی است از انیمیشن معروف عروس مرده به کارگردانی تیم برتون است و این نمایش اولین نمایش از رپرتوار آثار تیم برتون در ایران می باشد.

بازی نازنین بیاتی و شقایق دهقان در نمایش عروس مردگان

نازنین بیاتی و شقایق دهقان در نمایش عروس مردگان

بازیگران نمایش عروس مردگان عبارتند از : میلاد کی مرام در نقش ویکتور ، نازنین بیاتی در نقش امیلی ، شقایق دهقان در نقش مدلین ، مهران احمدی در نقش الدر گوتِنیک ، مهران امام بخش در نقش فینیس اورگلت ، ناصر عاشوری در نقش ویلیام وندورت ، علی عامل هاشمی در نقش میهیو ، محمد لهراسبی در نقش پاستور گالز ولز ، فرناز توللی در نقش نل وندورت ، امیر جعفری در نقش لرد بارکیس و نیکی کریمی در نقش ویکتوریا بازیگران این نمایش را تشکیل میدهند.

نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

بازی نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

بازی نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

گریم جالب نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

گریم نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان

نازنین بیاتی با چهره ای متفاوت در نمایش عروس مردگان

عکسی از پوستر نمایش عروس مردگان

پوستر نمایش عروس مردگان

این مطلب مفید بود؟
گریم متفاوت نازنین بیاتی در عروس مردگان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,900