ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، به بهانه پخش مجدد این سریال از شبکه آی فیلم مروری بر فیلم های پاشا جمالی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

نقشهای ماندگار پاشا جمالی بازیگر سینما و تلویزیون

پاشا جمالی بازیگر جوان دنیای سینما و تلویزیون است که اغلب مردم او را با نقش اصغری در سریال شهرزاد می شناسند.نقشهای ماندگار پاشا جمالی بازیگر سینما و تلویزیون + عکسنقشهای ماندگار پاشا جمالی بازیگر سینما و تلویزیون + عکس

این بازیگر جوان کشورمان در جدیترین تجربه تلویزیونی اش ایفاگر نقش مهیار در سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی بود و به بهانه پخش مجدد این سریال از شبکه آی فیلم مروری بر فیلم های پاشا جمالی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پاشا جمالی در سریال نون.خ

پاشا جمالی در سریال نون خ

پاشا جمالی در سریال نون.خ بازیگر نقش مهیار است که دلباخته دختر نورالدین خانزاده است و با شخصیت جالبی که در این سریال دارد داستان های دیدنی برایش رخ میدهد.

سعید آقاخانی و پاشا جمالی در سریال نون.خ

سعید آقاخانی و پاشا جمالی در سریال نون.خ

بازی در سریال نون.خ و در کنار سعید آقاخانی یکی از تجربه های خوب پاشا جمالی بود که باز هم با آغاز پخش فصل دوم این سریال تکرار خواهد شد.

بازی پاشا جمالی در سریال شهرزاد

بازی پاشا جمالی در سریال شهرزاد

پاشا جمالی تحصیلاتش را در زمینه ادبیات نمایشی ادامه داد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد اما بازی در نقش اصغری در سریال پربیننده شهرزاد و حضور در کنار هنرمندانی که سابقه بازیگری بیشتری دارند باعث شناخته و محبوبیت این بازیگر جوان شد.

پاشا جمالی اصغری سریال شهرزاد

پاشا جمالی اصغری سریال شهرزاد

اصغری در سریال شهرزاد شاگرد هاشم دماوندی و عاشق میترا دختر هاشم خان بود که با ویژگی های شخصیتی خاص در این فیلم توانست جایگاه خوبی در میان مخاطبان این سریال پیدا کند.

همکاری پاشا جمالی و حمید جبلی در کلاه قرمزی

همکاری پاشا جمالی و حمید جبلی در کلاه قرمزی

پاشا جمالی به عنوان دستیار کارگردان در چند فیلم و سریال حضور داشت که از جمله آنها میتوان به مجموعه کلاه قرمزی اشاره کرد.

عکس قدیمی پاشا جمالی و صابر ابر

عکس قدیمی پاشا جمالی و صابر ابر

فیلم لونه زنبور ، یک شهروند معمولی و موریانه از جمله فیلم های سینمایی پاشا جمالی هستند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن