با اتمام سریال بانوی عمارت و استقبال فراوان مردم از این سریال زمزمه هایی از ساخت فصل دوم به گوش میرسید که این روزها هنوز هم به قوت خود باقی است و شکل جدی تری به خود گرفته است .

تغییر نویسنده فصل دوم بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد ، تهیه کنندگی مجید مولایی و نویسندگی احسان جوانمرد سریال پربیننده ای در شبکه سه سیما بود که پاییز و زمستان سال گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت.تغییر نویسنده فصل دوم بانوی عمارت + عکستغییر نویسنده فصل دوم بانوی عمارت + عکس

با اتمام سریال بانوی عمارت و استقبال فراوان مردم از این سریال زمزمه هایی از ساخت فصل دوم به گوش میرسید که این روزها هنوز هم به قوت خود باقی است و شکل جدی تری به خود گرفته است .

داستان پرماجرای ساخت فصل دوم بانوی عمارت

با اتمام سریال بانوی عمارت و درخواست های مکرر مردم برای ساخت فصل دوم این سریال ، زمزمه هایی از ساخت فصل دوم به گوش میرسید اما شکل جدی به خود نگرفت تا اینکه در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی از ساخت فصل دوم بانوی عمارت در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد.

حسام منظور و مریممومن در سریال بانوی عمارت

ساخت فصل دوم بانوی عمارت بدون نویسنده فصل اول

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت در واکنش به حواشی ساخت فصل دوم این سریال با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : در هفته های اخیر شاهد مصاحبه های مختلف و بعضا متناقضی هستیم که حول و حوش تولید فصل دوم سریال بانوی عمارت در فضای مجازی منتشر می شوند. تا امروز بنده به عنوان نویسنده سریال نه جایی مصاحبه کرده ام و نه مطلب مشخصی نوشته ام اما در این مقطع ذکر چند نکته و توضیح را جهت اطلاع مخاطبان سریال ضروری می دانم :

یک : آنچه از آن به عنوان فصل دوم سریال بانوی عمارت یاد می شود قصه ایست که سرنوشت آدم های سریال را به فاصله دوازده سال از اتفاقات فصل اول روایت می کند و حوادثش در بستر استبداد صغیر و انقلاب مشروطه اتفاق می افتند. این قصه قرار بود در ادامه فصل اول سریال نوشته و ساخته شود اما به دلایل متعدد در آن مقطع میسر نشد.

دو : نگارش فصل اول سریال در بهمن ماه نود و شش به پایان رسید و علیرغم آمادگی من برای نگارش فصل دوم ، اراده ای در سازمان برای نگارش و ساخت فصل بعدی وجود نداشت.

سه : فیلمبرداری فصل اول تا اواسط سال نود و هفت ادامه پیدا کرد و بحران مالی وحشتناکی که دامن پروژه را گرفته بود مجال و توان فکر کردن به فصل دوم را برای تهیه کننده غیرممکن کرده بود. با این حال من تا بهمن نود و هفت هم تمام پیشنهادهای کاری را بلااستثنا رد کردم شاید فرجی بشود که نشد. در نهایت بنده بعد از یک سال در بهمن ماه نود و هفت با پروژه دیگری قرارداد بستم.

چهار : استقبال کم نظیر مردم باعث شد کم کم زمزمه ضرورت ساخت فصل دوم از هر سو بلند شود. القصه؛ استقبال مردم و رسانه ها ورق را برگرداند و نگارش و تولید فصل دوم به سرعت تبدیل به اولین مطالبه مدیران از تهیه کننده شد.

پنج : موقعیت بغرنجی به وجود آمده بود. از طرفی خواسته مدیران شروع هر چه سریعتر نگارش بود و از طرف دیگر من به عنوان نویسنده به پروژه دیگری متعهد شده بودم. امکان اینکه برای من صبر کنند وجود نداشت و نتیجتا در صحبتی دوستانه که با تهیه کننده داشتیم قرار بر این شد که ایشان از دوستان دیگری برای نوشتن فصل دوم کمک بگیرند. بنده هم صادقانه برای آن دوستان آرزوی موفقیت کردم و تمام.

شش : مصاحبه های اخیر آقای مولایی(تهیه کننده) که قویا خبر از تولید فصل دوم می دهند در کنار مصاحبه های آقای حمیدنژاد(کارگردان) که اعلام می کنند فصل دومی نخواهند ساخت ، باعث ایجاد شبهه هایی درباره کیفیت فیلمنامه فصل دوم سریال شده است که بدینوسیله اعلام می کنم این اختلاف نظرها هیچ گونه ارتباطی به بنده ندارد. این روزها من مشغول نوشتن سریالی دیگر هستم و صرفا مثل گذشته برای دوستان از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم فصل دوی درخشانی در انتظار عمارتم باشد.

بازی حسام منظور و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

حسام منظور و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت روایتی عاشقانه در دوران قاجار را به تصویر کشید و با معرفی چهره های جدید به دنیای تلویزیون و داستانی گیرا حسابی به دل مخاطبان نشست و توانست عنوان پربیننده ترین سریال را از آن خود کند و جوایزی برای بازیگرانش در جشنواره های مختلف به ارمغان بیاورد.

بازی حسام منظور در سریال بانوی عمارت

هنرنمایی حسام منظور در سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها ، علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی ، صالح میرزا آقایی ، احسان امانی ، محمد فیلی ، فریدون سورانی ، حسن سرچاهی ، احمد یاوری ، مریم مومن ، پاوان افسر ، مهری آل آقا ، صادق ملک ، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از بازیگران سریال بانوی عمارت در فصل اول را تشکیل دادند و حالا باید منتظر ماند و دید در صورت ساخت فصل دوم این سریال ، ماجرا به چه شکل پیش خواهد رفت.

  • تاریخ: دوشنبه, 26 فروردين 1398

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی