سریال «هم سرایی» به کارگردانی حسین تبریزی که با موقعیت های طنز ساخته می شود امروز ۲۹ دی کلید می خورد.

«هم سرایی» یک سریال طنز ۵۲ قسمتی است که به کارگردانی حسین تبریزی برای شبکه سه سیما تولید می شود.«هم سرایی» امروز کلید می خورد / سریالی که به سمت همسریابی می رود«هم سرایی» امروز کلید می خورد / سریالی که به سمت همسریابی می رود

این مجموعه یک کار پربازیگر است که در هر قسمت قرار است بازیگران مهمان در کنار بازیگران اصلی در کار حضور داشته باشند و تاکنون حضور افرادی چون امیر غفارمنش ، شراره رخام ، نعیمه نظام دوست قطعی شده است.

حدود یک ماه است که پیش تولید این سریال طنز آغاز شده و امروز جمعه ۲۹ دی ماه با حضور جمعی از عوامل سریال و خبرنگاران این سریال کلید خواهد خورد.

این سریال روایت فردی است که می خواهد با زرنگی گروه «هم سُرا» راه بیندازد. در طی ماجرای این قضیه خانمی که قرار است آگهی این گروه هم سرایی را در روزنامه بزند به جای گروه هم سرایی گروه همسریابی تایپ می کند و در طی این ماجرا روند داستان عوض می شود و هرکس در این فیلم دنبال همسریابی می افتد.

لوکیشن اصلی این مجموعه که تهیه کنندگی آن را محمدرضا وکیلی طباطبایی برعهده دارد یک بازار مبل است که گروه دکور به تازگی ساخت و آماده سازی آن را به اتمام رسانده اند.


تاریخ : 96/10/29

mehr

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,650