بازیگران بچه مهندس امروز 23 بهمن 1397 مهمان برنامه حالا خورشید شدند.یونا تدین و مانی رحمانی بازیگران بچه مهندس روبروی رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید نشستند و به گفتگو با مجری حالا خورشید پرداختند.

یونا تدین و مانی رحمانی بازیگران بچه مهندس در حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز 23 بهمن 1397 در یکی از بخش ها میزبان یونا تدین و مانی رحمانی بازیگران نقش کودکی و نوجوانی جواد در سریال بچه مهندس بود.یونا تدین و مانی رحمانی بازیگران بچه مهندس در حالا خورشید + تصاویریونا تدین و مانی رحمانی بازیگران بچه مهندس در حالا خورشید + تصاویر

یونا تدین بازیگر کودکی که با نقش کودکی جواد در سریال بچه مهندس شناخته شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم قصر شیرین نامزد دریافت سیمرغ بلورین در نقش مکمل مرد شد و همین بهانه ای شد تا رضا رشید پور مجری حالا خورشید پای گفتگوی بازیگران بچه مهندس بنشیند.

ناگفته هایی از بازیگران بچه مهندس در حالا خورشید

یونا تدین و مانی رحمانی بازیگران بچه مهندس روبروی رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید نشستند و به گفتگو با مجری حالا خورشید پرداختند.

یونا تدین بازیگر بچه مهندس

یونا تدین بازیگر نقش کودکی جواد در بچه مهندس

یونا تدین از آغاز بازیگری اش از یکسال و نیمی اش گفت که ابتدا با بازی در تیزر آغاز کرد و سپس در نقطه کور و گسل و پس از آن بچه مهندس جلوی دوربین رفت و بعد از بازی در قصر شیرین کاندید دریافت سیمرغ بلورین در نقش مکمل مرد جشنواره فجر شد.

مانی رحمانی هم از علاقه ای که به بازیگری دارد صحبت کرد و از آرزویش برای کارگردانی گفت و شهاب حسینی را الگویش در بازیگری معرفی کرد و از اصغر فرهادی به عنوان کارگردان محبوبش نام برد و ادامه داد : من کلاس نهم هستم و خداروشکر توانستم از عهده بازیگری و درسم برآیم .

مانی رحمانی بازیگر بچه مهندس

مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس

بازیگر نقش نوجوانی جواد در بچه مهندس در ادامه صحبت هایش از نحوه ورود به دنیای بازیگری گفت : من از 4 سالگی با ثبت نام در کلاس های هنروری وارد این حرفه شدم و با تست دادن پذیرفته شدم و حدود 40 تا فیلم و سریال و تله فیلم بازی کرده ام و به نظرم بهترین سریال این چند ساله بچه مهندس بود.

بازیگر نقش کودکی جواد در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که من یک بچه مهندس واقعی هستم و پدرم مهندس عمران است. یونا تدین ادامه داد : من بازیگری را خیلی دوست دارم هم بخاطر علاقه ام و هم بخاطر شهرت و در ادامه رضا رشیدپور از یونا امضا هم گرفت و این بازیگر کم سن و سال از سریال پایتخت به عنوان سریال مورد علاقه اش یاد کرد.

یونا تدین بازیگر بچه مهندس با قصر شیرین در جشنواره فجر

یونا تدین بازیگر بچه مهندس در جشنواره فجر 37

مانی رحمانی در ادامه صحبت هایش درباره شهرت گفت : من دوست ندارم حالا که مشهور شده ام به یکباره خودم را گم کنم و مثل خیلی از بازیگرانی که در کودکی مشهور شدند و بعد دیگر محو شدند باشم.

  • تاریخ: سه شنبه, 23 بهمن 1397

این مطلب مفید بود؟
(18 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.