کنسرت علیرضا قربانی و کنسرت علیرضا قربانی در خارج از کشور و کنسرت علیرضا قربانی در کانادا و کنسرت با من بخوان علیرضا قربانی و زمان کنسرت کامل علیرضا قربانی و کنسرت علیرضا قربانی ونکوور و کنسرت علیرضا قربانی تالار وحدت و کنسرت با من بخوان علیرضا قربانی و کنسرت علیرضا قربانی وقتی گریبان عدم و کنسرت رایگان علیرضا قربانی و زمان کنسرت جدید علیرضا قربانی را در نم نمک بخوانید.

کنسرت آنلاین علیرضا قربانی در سال 1400

علیرضا قربانی از خواننده های موسیقی سنتی کشورمان با انتشار متنی در اینستاگرام از برگزاری اولین کنسرت آنلاین در سال 1400 شمسی گروه خود خبر داد.زمان برگزاری جدیدترین کنسرت علیرضا قربانیزمان برگزاری جدیدترین کنسرت علیرضا قربانی

کنسرت آنلاین علیرضا قربانی

اولین کنسرت علیرضا قربانی در سال 1400 شمسی

علیرضا قربانی با انتشار تصویری در اینستاگرام نوشت :

وعده دیدار نزدیک است.

بار دیگر در تاریخ شنبه 30 اسفند 1399 و یکشنبه 1 فروردین 1400 با کنسرت آنلاین « با من بخوان » بصورت رایگان به حضور شما نازنینان می شتابیم.

با افتخار اعلام میدارم این کنسرت ، اولین کنسرت سال 1400 شمسیِ گروه خواهد بود که با آهنگسازی دوست عزیزم #حسام_ناصری و همراهی هنرمندان گرامی تقدیم حضورتان خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی بزودی اعلام خواهد شد.

علیرضا قربانی

علیرضا قربانی خواننده

آغاز به کار کمپین با من بخوان

قطعه ای به نام "نیست شو" اولین کار علیرضا قربانی به همراه حسام ناصری بود که در اواخر سال 1397 در قالب پروژه موسیقی الکتروآکوستیک و با نام "با من بخوان" منتشر شد.

همایون شجریان و علیرضا قربانی

همایون شجریان و علیرضا قربانی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی