ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه عکس فریبا نادری که باردار است و به زودی فرزندش به دنیا خواهد آمد را در کنار همسرش در نم نمک خواهیم دید.

فریبا نادری از همسر جدید و باردار شدنش می گوید

فریبا نادری بازیگر سرشناس ایرانی که چند وقت پیش با همسرش ازدواج نمود در بسیار علاقمند به فرزند دار شدن هست و این را در رسانه ها اعلام نمود. فریبا نادری بازیگری که اکثر در تلویزیون دیده شده جدیدا و هشت سال بعد از مرگ همسر اولش مسعود رسام با مهرداد طباطبایی ازدواج کرده هست.بارداری فریبا نادری و عکس جدید با همسرش مهرداد طباطباییبارداری فریبا نادری و عکس جدید با همسرش مهرداد طباطبایی

فریبا نادری(1363- در تهران) بازیگر زن ایرانی و همسر سابق مسعود رسام است.

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر دارد. او خودش می گوید در کودکی خیلی شیطان و بازیگوش بوده است. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ تر بود ازدواج کرد ، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده است.

مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری از فعالان حیطه لبنیات و جزو مدیران شرکت لبنیات سحر هست : همان شرکتی که با برند “هرروز” شناخته می شود. طباطبایی جدیدا در صحبتی مدعی شده هست که تا گذشته از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود : درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درمورد وی مطرح کرده بود.

 بارداری فریبا نادری از همسرش مهرداد طباطبایی

بارداری فریبا نادری از همسرش مهرداد طباطبایی

  • تاریخ: دوشنبه, 11 دی 1396

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن