ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، بیماری شهرزاد کمالزاده و بیماری ناشناخته شهرزاد کمالزاده و شهرزاد کمال زاده در بیمارستان و درگذشت شهرزاد کمال زاده و بیماری حاد شهرزاد کمال زاده در نم نمک.

بیماری شهرزاد کمالزاده چیست؟

شهرزاد کمالزاده ، بازیگر جوان در بیمارستان بستری شد.بیماری شهرزاد کمالزاده چیست؟بیماری شهرزاد کمالزاده چیست؟

بیماری شهرزاد کمالزاده

شهرزاد کمال زاده در این رابطه گفت :

مدتی است بیماری سختی گرفتم و این باعث بستری شدن من در بیمارستان شده است. در حال حاضر تحت درمان می باشم از مردم درخواست می کنم برای من دعا کنند تا زودتر سلامتی ام را به دست بیاورم بیشتر از یک هفته است که دارم زجر میکشم و امروز بدترین حال ممکن را دارم دیگر نمی توانم تحمل کنم شهرزاد کمال زاده در مورد بیماری اش گفت : بیماری من کرونا نیست و علت ریشه این بیماری هنوز توسط تیم پزشکی مشخص نشده است و به همین دلیل نمی توانم راجع به آن صحبت کنم.

بیماری شهرزاد کمالزاده

شهرزاد کمال زاده پس از چند روز پیرامون آخرین وضعیت خود گفت :

ابتدا باید تشکر کنم از تمام کسانی که در این مدت جویای احوال من شدند. این چند روزه بیماری سختی گرفتم که منجر به بستری شدن من در بیمارستان شده است. فعلا تحت درمان هستم و حالم بهتر است.

از روزهای اولیه بستری شدنم خیلی بهترم همچنین روحیه و حال خوبی دارم اما لازم است از همه مردم خوب بخواهم که برای من دعا کنند تا بتوانم زودتر سلامتی خودم را به دست بیاورم و امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند.

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده متولد 7 فروردین 1364 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او حرفه خود را از سال 1380 با بازی در مجموعه تلویزیونی هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری آغاز کرد و پس از ایفای نقش در آثاری مانند راه طولانی و عقاب صحرا به شهرت رسید.

  • تاریخ: چهارشنبه, 09 تیر 1400

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نظر دادن