در ادامه با بیوگرافی کامل سیما سادات لاری دندانپزشک و سخنگوی وزارت بهداشت به همراه عکس های خانوادگی و بیوگرافی حسن زائری لطف همسرش و سوابق و رزومه کاری سیما سادات لاری با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سیما سادات لاری و همسرش(Sima Sadat Lari)

  • نام اصلی : سیما سادات لاری
  • متولد : دهه شصت تهران
  • زمینه فعالیت : دندانپزشکی و سیاست
  • پیشه : کارمند وزارت بهداشت
  • مدرک تحصیلی : دکترای دندانپزشکی
  • سالهای فعالیت :
  • همسر : حسن زائری لطف

بیوگرافی کامل سیما سادات لاری

سیما سادات لاری متولد دهه 1360 در تهران دندانپزشک و عضو هیات علمی بخش رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی همدان است.بیوگرافی دکتر سیما سادات لاری و همسرش + زندگینامهبیوگرافی دکتر سیما سادات لاری و همسرش + زندگینامه

سیما سادات لاری - Sima Sadat Lari

سیما سادات لاری - Sima Sadat Lari

سیما سادات لاری مدرک تخصصی دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی همدان دارد. سیما سادات لاری در 14 آبان 98 به عنوان رئیس دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ نیز منصوب شده بود.

سوابق و رزومه

دکتر سیما سادات لاری دندانپزشک و عضو هیات علمی بخش رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی همدان است. وی پیش از این سمت معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان را بر عهده داشت. دکتر لاری اولین دندانپزشکی است که طی ادوار جاری به سمت معاون در وزارت بهداشت منصوب شده است.

وزیر بهداشت سال گذشته دکتر سیما سادات لاری را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد. وی جانشین دکتر محمدرضا فراهانی شده بود.

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت

در خرداد 1399 وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب کرد؛ انتصابی که به نوعی حکم عزل جهانپور ، سخنگوی نام آشنای وزارت بهداشت در ایام کرونا را دارد!

سیما سادات لاری در حال اعلام آمار کرونا

سیما سادات لاری در حال اعلام آمار کرونا

علت برکناری کیانوش جهانپور

در مورد علت برکناری جهانپور صحبتی به میان نیامده است اما قسمتی از متن نامه سعید نمکی می توان نشانه ای از علت برکناری کیانوش جهانپور سخنگوی سابق باشد.

حواشی زیادی در دوران سخنگویی کیانوش جهانپور در وزارت بهداشت پیش آمد که از جمله احتمالا اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور در تاریخ 30 بهمن توسط جهانپور در توییترش و سپس مجادله با سفیر چین مواردی از این دست ، است.

وضعیت ازدواج و همسر سیما سادات لاری

سیما سادات لاری سالها پیش با دکتر حسن زائری لطف ازدواج کرده و متاهل است.

سیما سادات لاری

دکتر سیما سادات لاری و همسرش حسن زائری لطف

حکم خانم دکتر برای همسرش!

دی ماه سال 98 بود که سیما سادات لاری ، چند ماه پس از انتصابش به عنوان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، برای همسرش دکتر حسن زائری لطف ، حکمی صادر کرد و آقای همسر را به عنوان سرپرست مرکز مدیریت حوزه فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد!

عکسهای اینستاگرام سیما سادات لاری

عکسهای اینستاگرام سیما سادات لاری


منابع : نم نمک | سیما سادات لاری اینستاگرام/ سیما سادات لاری فیسبوک/ صفحه شخصی سیما سادات لاری / سیما سادات لاری ویکی پدیا/ سیما سادات لاری تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(34 رای)
71.8%

نظرات کاربران بروز رسانی

1620
ایشون جزو سادات و کشور هم که ملک سادات
1399-05-09 15:55
پاسخ دادن
2513
از نظر شماهرکس از سادات باشه یا شیعه معتقد باید در نهایت بدبختی و بیچارگی زندگی کنه و اصلا حق زندگی نداره.اونوقت ادعای فرهنگ چند هزارساله دارید.باز صد رحمت به وهابیون.اینو خوب بدونید ما ملت امام حسینیم.این مملکت صاحب داره
1399-07-01 22:23
پاسخ دادن
00
همسر خانم دکتر سادات لاری جناب اقای دکتر کهایی متخصص کودکان هستن ومطالب مندرج درخصوص حسن زائری صحت ندارد.
1400-01-26 22:11
پاسخ دادن
00
لطفا مستندات ارائه دهید تا اصلاح شود
1400-01-27 09:36
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی