در ادامه با بیوگرافی کامل والتر هانت مخترع سنجاق قفلی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی با همسرش پولی لوکس و سایر اختراعات والتر هانت با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه والتر هانت و همسرش(Walter Hunt)

  • نام اصلی : والتر هانت
  • متولد : 29 ژوئیه 1796 در مارتینزبورگ ، نیویورک
  • مرگ : 8 ژوتن 1859 (62 سال)
  • پیشه : مخترع
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی مکانیک
  • والدین : شرمن و راشل هانت
  • همسر : پولی لوکس
  • فرزندان : 4 فرزند

بیوگرافی کامل والتر هانت

والتر هانت متولد 29 ژوئیه 1796 در مارتینزبورگ ، نیویورک مخترع سنجاق قفلی است.بیوگرافی والتر هانت مخترع سنجاق قفلی + هدف از اختراعبیوگرافی والتر هانت مخترع سنجاق قفلی + هدف از اختراع

والتر هانت - Walter Hunt

والتر هانت - Walter Hunt

از کودکی در یک مدرسه یک اتاقه تحصیل کرد. او مدرک مکانیک خود را در سال 1826 بعد از مهاجرت به نیویورک دریافت کرد و در سال 1817 هانت موفق به کسب مدرک سنگ تراشی شد. 

خانواده

والتر هانت اولین فرزند از سیزده فرزندی بود که شرمن و راشل هانت به دنیا آوردند.

او به شغل بنایی مشغول بود. همچنین در کشاورزی هم روی زمین های زراعی نیویورک کار می کرد. کار او طراحی ماشین آلات کشاورزی هم بود.

مخترع سنجاق قفلی کیست

مخترع سنجاق قفلی کیست

اختراع سنجاق قفلی

سنجاق قفلی زمانی اختراع شد که "هانت" در حال پیچاندن یک تکه سیم بود و می خواست برای انجام آن کار 15 دلار دریافت کند اما همین پیچاندن سیم ، باعث اختراع سنجاق قفلی شد که بعد ها آن را 400 دلار به مرد دیگری فروخت. او در 10 آوریل سال 1849 توانست تولید سنجاق قفلی را آغاز کند.

اولین سنجاق قفلی که او ساخته بود ، از یک تکه سیم ساخته شده بود و شبیه به سنجاق قفلی های امروزی بود. با این تفاوت که جنس آن فرق داشت و 2 قسمت سنجاق قفلی در یک نقطه به هم می رسیدند و بسته می شدند.

نحوه اختراع سنجاق قفلی

نحوه اختراع سنجاق قفلی

چرخ خیاطی ، اختراع دیگر هانت

در سال 1834 هانت اولین چرخ خیاطی آمریکایی را ساخت که توجهات زیادی را به خود جلب کرد. در این چرخ خیاطی از سوزن استفاده می شد. البته او بعد ها دیگر علاقه ای به ارتقاء چرخ خیاطی نداشت زیرا به این باور رسیده بود که نمی تواند در این زمینه به موفقیت خاصی دست پیدا کند.

تلاش برای اختراع چرخ خیاطی توسط والتر هانت

تلاش برای اختراع چرخ خیاطی توسط والتر هانت

سایر اختراعات

البته اختراعات دیگری هم به نام او ثبت شده است. به عنوان مثال دستگاه چاقو تیز کن ، بوق ماشین ، اجاق گاز ذغالی ، سنگ های مصنوعی ، پارو های اتوماتیک و غیره به نام او نیز ثبت شده است.

وضعیت ازدواج و همسر والتر هانت

والتر هانت با پولی لوکس ازدواج کرد و این زوج چهار فرزند با هم داشتند.

روز جهانی

تاریخ 10 آوریل روز جهانی سنجاق قفلی است.

سنجاق قفلی های امروزی و مدرن اختراع فردی به نام والتر هانت است. سنجاق قفلی وسیله ای است که برای بستن درز بین لباس ها ، لحاف و تشک استفاده می شود و اولین کاربرد های آن مربوط به قرن 14 می باشد.

بیوگرافی مخترع سنجاق قفلی

بیوگرافی مخترع سنجاق قفلی


منابع : نم نمک | والتر هانت اینستاگرام/ والتر هانت فیسبوک/ صفحه شخصی والتر هانت / والتر هانت ویکی پدیا/ والتر هانت تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی