سید علی صالحی و جشن تولد سید علی صالحی و هنرمندان در تولد سید علی صالحی و عکس های جشن تولد سید علی صالحی و جشن تولد سید علی صالحی در کنار مادرش و جشن تولد لاکچری سید علی صالحی در نم نمک.

جشن تولد سید علی صالحی

سید علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان امروز 12 اسفندماه وارد 48 سالگی شد و با انتشار پستی خبر از سورپرایز شدن در سالروز تولد خود داد.جشن تولد سید علی صالحی با سورپرایز مادرشجشن تولد سید علی صالحی با سورپرایز مادرش

عکسی از سید علی صالحی در کنار مادرش

عکسی از سید علی صالحی در کنار مادرش

عکسی از جشن تولد سید علی صالحی

سیدعلی صالحی با انتشار عکس زیر در تولد 48 سالگی خود نوشت :

قربونت برم من که با بچه ها هماهنگ کردی با کلی بهانه ، من کشوندی خونت تا سورپرایزم کنی ، دورت بگردم که گفتی من بگم بیا ، میاد ، مرسی خانواده عزیزم که با تمام غم هایی که امسال برای از دست دادن رفقام داشتم ، به واسطه مادرم من کشوندین خونه مادرم تا حالم خوب کنید. اینم تولد چهل و هشت سالگی

با آرزوی سلامتی و روزگاری خوش برای همه مردم عزیز و هموطن

پ.ن : لازم به ذکر که ما کلا پنج نفر بودیم با رعایت فاصله و به مدت یکساعت در کنار هم بودیم ، دلم نیومد برای اولین بار که مادرم برام تولد گرفته بود نرم خونش و پست نزارم.

تولد سید علی صالحی

تولد سید علی صالحی

علی صالحی که این روزها مشغول بازی در سریال نون.خ 3 به کارگردانی سعید آقاخانی است نقش فریبرز شاگرد نانوا و خواستگار شیرین را ایفا می کند.

علی صالحی در سریال نون خ

سید علی صالحی پسر عموی مجید صالحی بازیگر کشورمان است. او با گذراندن کلاسهای استاد سمندریان وارد عرصه بازیگری شده و برای اولین بار در سال 59 با بازی در فیلم خونبارش به کارگردانی امیر قویدل فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

علی صالحی و استاد حمید سمندریان

این بازیگر کشورمان در فیلم و سریال هایی چون فاصله ، شوق پرواز ، تا ثریا ، قرارگاه مسکونی ، تنهایی لیلا ، مدینه ، زیر هشت ، خجالت نکش ، هزارپا ، یک جیب پرپول ، هیوا ، جانبازان و... به ایفای نقش پرداخته است.

  • تاریخ: سه شنبه, 12 اسفند 1399

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
80%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی