ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، شهاب حسینی و جشن تولد شهاب حسینی و جشن تولد شهاب حسینی در کنار همسرش و شهاب حسيني و همسرش و عکسهای جدید شهاب حسینی و همسرش و تولد هنرمندان ایرانی و پریچهر قنبری و عکس جدید بازیگران در نم نمک.

جشن تولد 44 سالگی شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته 14 بهمن ماه 1396 شمع 44 سالگی جشن تولدش را فوت کرد. بازیگر محبوبی که این روزها سریال شهرزاد را در شبکه نمایش خانگی دارد در سال 1344 در تهران متولد شد.جشن تولد شهاب حسینی در کنار همسرش + عکسجشن تولد شهاب حسینی در کنار همسرش + عکس

شهاب حسینی

کیک تولد 44 سالگی شهاب حسینی

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال 1352 در تهران متولد شد. کار خود را با تئاتر دانشجویی و سپس گویندگی رادیو آغاز کرد ، سپس در برنامه ای به نام "اکسیژن" درتلویزیون ظاهرشد.

شهاب حسینی

کیک تولد 44 سالگی شهاب حسینی

داستان آشنایی و ازدواج شهاب حسینی و همسرش

22ساله بودم که با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کردم؛ جوانی سرگشته از طبقه متوسط جامعه که به امکانات تفریحی متمولانه دسترسی نداشت. تا قبل از این که همسرم را ببینم ، قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی ها و آشنایی ها نداشت و گفت : اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دارد ، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم. دیگر تکه دوم زندگی ام را پیدا کرده بودم. بعد از صحبت های اولیه و رسم و رسومی که در این رهگذر طی می شود ، بعد از 4-3 ماه نامزدی ، عقد کردیم اما شرایط برگزاری جشن عروسی را نداشتم ، از طرفی مایل بودم استقلال در زندگی را با برگزاری جشن توسط خودم آغاز کنم؛ به همین دلیل 3 سال طول کشید تا ما به جشن عروسی برسیم.

شهاب حسینی

شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری

شهاب حسینی و پریچهر قنبری صاحب 2 پسر به نام های «محمد امین» و «امیر علی» هستند.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر موفق سینمای ایران

شهاب حسینی در سال 1387 با بازی در فیلم سوپر استار ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود. شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن 2016 با ایفای نقش در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی ، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. همچنین او خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی فیلم برلین 2011 را به همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن