تولد فریبا نادری و جشن تولد لاکچری فریبا نادری و پست اینستاگرامی فریبا نادری و جشن تولد فریبا نادری و فریبا نادری در سی و هفت سالگی و فریبا نادری و همسرش و دختر فریبا نادری و عکس جدید فریبا نادری را در نم نمک ببینید.

جشن تولد سی و هفت سالگی فریبا نادری با عکس

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با بازی در سریال ستایش شهرت یافت در روز 21 فروردین ماه وارد سی و هفت ساله شدن خود را جشن گرفت.جشن تولد فریبا نادری و پست اینستاگرامی اش + عکسجشن تولد فریبا نادری و پست اینستاگرامی اش + عکس

بازیگران و افراد بسیاری در صفحات مجازی خود ، تولد این هنرمند را تبریک گفتند.

عکس جشن تولد فریبا نادری

فریبا نادری با انتشار عکسی از تولد خود در اینستاگرام نوشت :

سی و هفتمین بهارِ زندیگیم رو قراره تجربه کنم. چند سالی میشه ک با وجود همسر و فرزندم ، همه روزهام بهاریه. الهی در این سالِ جدیدم ، اتفاق های زیبا برای همه مردم سرزمینم رقم بخوره و هم در کنارِ هم بتونیم جشن بگیریم شادیهامون رو.

ممنونم از همگی برای این همه تبریکات زیباتون. کاشکی میشد همه رو پاسخ بدم و تشکر کنم.

دوستتون دارم حسابی و حال همتون خوب باشه همیشه. مراقب خودتون و عشقتون و زندگیتون باشید لطفا توی این کرونایی.

جشن تولد فریبا نادری

فریبا مادری متولد 21 فروردین ماه 1363 در تهران است.او در سن22 سالگی با مسعود رسام یکی از کارگردانان مطرح کشورمان ازدواج کرد. اما پس از چند سال مسعود رسام به دلیل ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

این هنرمند بعد از گذشت 8 سال با مهرداد طباطبایی پیمان زناشویی بست و یک سال بعد از ازدواج خود برای اولین بار مادر شده و دختر خود به نام یارا را به دنیا آورد.

فریبا نادری با همراه همسر و دخترش

فریبا نادری با همراه همسر و دخترش یارا

این هنرمند کشورمان برای اولین بار در سریال مروارید سرخ فعلیت بازیگری خود را آغاز کرد و سریال بزرگ مرد کوچک ، سالهای مشروطه ، غیر محرمانه ، ستایش 2 و 3، چک برگشتی ، میلیاردر ، از سرنوشت و بچه محل برخی از محموعه هایی است که فریبا نادری در آن ایفای نقش کرده است.

فریبا نادری و سیما تیرانداز در ستایش 3

فریبا نادری و سیما تیرانداز در ستایش 3

بازیگر نقش سیما صفایی در ستایش چند کار سینمایی مانند لامبورگینی ، من و شارمین ، شرط ازدواج و ساده دل را نیز در کرانامه هنری خود دارد و شرکت در برنامه شام ایرانی و مسابقه شبهای مافیا ، آخرین حضور وی در مقابل دوربین است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی