ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، امروز 10 تیر همزمان با سالروز تولد محمد نادری است و آقای بازیگر جشن تولد 42 سالگی اش را در کنار دوستان تئاتری اش جشن گرفت.

جشن تولد 42 سالگی محمد نادری در صحنه تئاتر

محمد نادری را همه مخاطبان تلویزیون با سریال شمعدونی و نقش هوشنگ به خوبی می شناسند. سریال شمعدونی با بازی این بازیگر کشورمان این شبها از شبکه آی فیلم در حال پخش است.جشن تولد متفاوت محمد نادری در صحنه تئاتر + عکسجشن تولد متفاوت محمد نادری در صحنه تئاتر + عکس

امروز 10 تیر همزمان با سالروز تولد محمد نادری است و آقای بازیگر جشن تولد 42 سالگی اش را در کنار دوستان تئاتری اش جشن گرفت.

عکس هایی از تولد محمد نادری

محمد نادری با انتشار تصاویری برای سالروز تولدش نوشت:

شب تولدی که با تئاتر شروع و با یه چیزای دیگه ای با رعایت پروتکل کرونایی ادامه یافت.

پ.ن:فکر می کردم با یکساعت و نیم ماسک بر دهان نمی شه تئاتر دید. بعد دیدم می شه. با رعایت فاصله فیزیکی و زدن ماسک و الکل همراه و ... می شه تئاتر دید و از دیدن اون لذت برد.

پ.ن:ممنون فلاحت پیشه هم بابت اجرای درجه یک ات که وسواس بیش از حدت اون رو به اثری دلچسپ تبدیل کرده بود و هم بابت سورپرایز آخرت.... پنهان خانه پنج در تئاتر مولوی ساعت هشت و نیم....

تولد محمد نادری در تئاتر

نمایش پنهان خانه پنج در به کارگردانی آرش فلاحت پیشه این روزها در تئاتر مولوی روی صحنه رفته است و محمد نادری برای تماشای این نمایش رفته بود که با برگزاری جشن تولد غافلگیر شد.

تولد محمد نادری در تئاتر پنهان خانه پنج در

محمد نادری بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در اولین تجربه تلویزیونی اش مقابل دوربین سریال شمعدونی رفت و یکی از ماندگارترین نقش هایش را در این سریال ایفا کرد. هوشنگ پدر خانواده مظاهری است که شخصیت طنازانه ای دارد و یکی از کاراکترهای محبوب سریال شمعدونی است.

محمد نادری و حسن معجونی در سریال شمعدونی

سریال شمعدونی با بازی محمد نادری ، آتنه فقیه نصیری ، حسن معجونی ، رویا میرعلمی ، نگار عابدی ، امیر کاظمی ، ویدا جوان ، محمدرضا داوودنژاد ، محسن قاضی مرادی و... این شب ها ساعت 23 از شبکه آی فیلم در حال پخش است.

محمد نادری در سریال شمعدونی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن