ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مهران احمدی و جشن تولد مهران احمدی و بازیگران در جشن تولد مهران احمدی و تولد مهران احمدی و عکس جدید مهران احمدی و سریال جدید مهران احمدی و مهران احمدی کارگردان و مهران احمدی در پایتخت را در نم نمک ببینید.

تولد ساده مهران احمدی ، بازیگر و کارگردان کشورمان

مهران احمدی بازیگر سرشناس کشورمان که بیشتر با نقش بهبود فریبا در مجموعه پایتخت شناخته می شود عکسی از تولد خود در اینستاگرامش منتشر کرد.تولد مهران احمدی بازیگر نقش بهبود پایتختتولد مهران احمدی بازیگر نقش بهبود پایتخت

مهران احمدی که تاکنون نقش های موفق و ماندگاری را در سینما و تلویزیون ایفا کرده است متولد اسفند ماه می باشد.

مهران احمدی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود نوشت :

مثل باد گذشت هول پر شتاب ومحو

زندگی چشم بر هم زدنی است دیدنی وزودگذر باید شکارش کرد

تولد مهران احمدی

تولد مهران احمدی

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب در سریال آوای باران ، در جدیدترین فعالیت خود در سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی در نقش رئیس پاسگاه حضور دارد که به تازگی از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

سریال مهران احمدی

سریال مهران احمدی

مهران احمدی بعد از غیبت در فصل 4و 5 سریال پایتخت ، بازگشتی متفاوت را سری ششم تجربه کرد اما با اخبار منتشر شده از ساخت ادامه فصل ششم این سریال ، مهران احمدی در دو قسمت باقیمانده پایتخت ، حضور نخواهد داشت.

مهران احمدی بازیگر و کارگردان کشورمان

مهران احمدی فعالیت خود در سینما را با فیلم آدم در سال 85 آغاز کرد و در اولین تجربه کارگردانی اش در سینما فیلم مصادره را با حضور رضا عطاران در 96 مقابل دوربین برد که فروش بسیاری در گیشه داشت.

مهران احمدی کارگردان مصادره

مهران احمدی کارگردان مصادره

سگ بند عنوان دومین فیلم سینمایی مهران احمدی در مقام کارگردان است که بازیگران سرشناسی در آن حضور دارند و این فیلم ، آخرین کار زنده یاد سیروس گرجستانی است.

مهران احمدی و سیروس گرجستانی در سگ بند

مهران احمدی و سیروس گرجستانی در سگ بند

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن