ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مهرواه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریک ویژه ای برای تولد پوریا پورسرخ رفیق 13 ساله اش به روز کرد.

تبریک ویژه مهراوه شریفی نیا برای تولد پوریا پورسرخ

مهرواه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی به مناسبت سالروز تولد پوریا پورسرخ به روز کرد. مهراوه شریفی نیا که سابقه همکاری با پوریا پورسرخ را در چندین فیلم و سریال دارد در سالروز تولد همکارش از او به عنوان رفیق 13 ساله یاد کرد.پست مهراوه شریفی نیا برای تولد پوریا پورسرخپست مهراوه شریفی نیا برای تولد پوریا پورسرخ

تبریک بازیگر کیمیا در تولد پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر فیلم روز سوم

مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی از پوریا پورسرخ در اینستاگرامش نوشت : سیزده سال رفاقت خیلیه ها!!! صد سال دیگه هم همین طور رفیق و بامرام و خوش انرژی و مهربون و جنتلمن و باحال باقی بمون. “تولدت مبارک”

شیوا طاهری بازیگری که در سریال جدید پوریا پورسرخ با عنوان ریکاوری با او همبازی است با انتشار عکسی از این سریال تولد پوریا پورسرخ را تبریک گفت .

پوریا پورسرخ

تبریک شیوا طاهری برای تولد پوریا پورسرخ

شیوا طاهری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : تولدِ آقای پورسرخ خیلی مبارک باشه .... دوست و همکار حرفه ای و کار بلد....

پی نوشت : نمایی از ریکاوری به زودی

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و مهراوه شریفی نیا در روز حسرت

پوریا پورسرخ 5 تیر 1356 در تهران متولد شد و با بازی در سریال وفا در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید . بازی در فیلم سینمایی روز سوم یکی از بهترین تجربه های بازیگری این هنرمند کشورمان محسوب میشود.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال ریکاوری

پوریا پورسرخ با مهراوه شریفی نیا در سریال روز حسرت و کیمیا همبازی بود و این روزها مشغول بازی در سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر اسدی است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
70%

نظر دادن