ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سینا سریال میوه ممنوعه و بازیگر نقش سینا سریال میوه ممنوعه و بیوگرافی بازیگر نقش سینا سریال میوه ممنوعه و بیوگرافی محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در میوه ممنوعه و محمدرضا رهبری کیست و اسم واقعی سینا در سریال میوه ممنوعه و همسر واقعی سینا در سریال میوه ممنوعه و بیوگرافی بازیگران سریال میوه ممنوعه و عکس محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در میوه ممنوعه و نقش محمدرضا رهبری بازیگر میوه ممنوعه چیست در نم نمک.

محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه کیست؟

محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه است.بازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه کیست؟ + بیوگرافیبازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه کیست؟ + بیوگرافی

محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه

عکس محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در میوه ممنوعه

«میوه ممنوعه» نام یک سریال تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه ، محصول سال 1386 است.

محمدرضا رهبری متولد 5 دی 1361 بازیگر ایرانی است.

محمدرضا رهبری بازیگر نقش سینا در سریال میوه ممنوعه

عکس های اینستاگرام محمدرضا رهبری

خلاصه داستان سریال میوه ممنوعه

در خلاصه داستان این سریال آمده است : «حاج یونس فتوحی» تاجری است که به زعم مردمی که او را می شناسند هم در این دنیا و هم در آخرت عاقبت بخیر شده است. آوازه خیرخواهی و کمک به مستمندان حاج یونس بر وی نیز اثر کرده و او خود را عارف الی الله می داند و مطمئن است تا آخر عمر مرتکب هیچ گناهی نمی شود ، اما در زندگانی بشر ، روزی از روزهای زندگی روز امتحان است. در این روز «هستی» دختر جوان یکی از کارخانه داران ورشکسته شهر ، شکایت پسر حاج یونس را که عامل ورشکستگی پدرش است پیش حاج یونس می برد. حاج یونس فقط یک نگاه گناه آلود می کند و … .

اسامی تمام بازیگران زن و مرد سریال میوه ممنوعه عبارتند از :

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن