ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، فرزندان کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و بچه های کیم جونگ اون و بیوگرافی فرزندان کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و عکس فرزندان کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دختر کیم جونگ اون و پسر کیم جونگ اون و تعداد فرزندان کیم جونگ اون در نم نمک.

همه چیز درباره سه فرزند کیم جونگ اون

گزارش شده که کیم جونگ اون سه فرزند دارد اما تا 2022 وجود هیچیک از آنها تایید نشده بود.فرزندان و بچه های کیم جونگ اون رهبر کره شمالیفرزندان و بچه های کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

عکس دختر کیم جونگ اون

عکس دختر کیم جونگ اون

به گزارش نم نمک ، به نقل خبرگزاری ان.پی.آر ، کیم جونگ اون با "ری سول جو" در 2009 ازدواج کرد و این گمان می رود که فرزندانش در 2010، 2013 و 2017 متولد شده باشند.

در نوامبر 2022، کیم برای نخستین بار دخترش به نام "جو آئه" را در حالیکه دستانش را در جریان بازدید از یک سایت موشک بالستیک قاره پیما گرفته بود ، رونمایی کرد.

آژانس خبری مرکزی کره شمالی تصاویری از او را منتشر کرد که به همراه همسر و "دختر عزیزش" پرتاب موشکی را تماشا می کرد.

جو آئه دومین حضورش را کمتر از دو هفته بعد انجام داد درحالیکه دست پدرش را ضمن دیدار با سربازان کره شمالی در یک مکان اعلام نشده ، گرفته بود.

کیم جونگ اون که پسر کیم جونگ ایل است از 2011 قدرت را در این کشور در دست دارد.

جزئیات زندگی و خانواده رهبری کره شمالی کاملا و شدیدا کنترل شده است و اطلاعات کمی درباره فرزندان او وجود دارد.

فرزند کیم جونگ اون

گزارش می شود که جو آئه در 2013 متول شده باشد و اکنون حدود 10 سال دارد. در سال 2013، "دنیس رادمن" بسکتبالیست سابق آمریکایی در سفری به کره شمالی با کیم و خانواده اش دیدار داشت و دختر کیم جونگ اون را آن زمان دیده بود.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال و طبق اطلاعات به دست آمده از رسانه های کره جنوبی و ماموران اطلاعاتی ، درباره دو فرزند دیگر کیم جونگ اون اطلاعاتی در دسترس نیست با این حال ، گفته می شود که یک پسر در 2010 متولد شده و سومین فرزند هم فوریه 2017.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن