رضا صادقی خواننده کشورمان شب گذشته در پشت صحنه رادیو تهران از سیاست تا مهاجرت مهناز افشار صحبت کرد.

واکنش رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشار

رضا صادقی شب گذشته در پشت صحنه رادیو تهران گفت : هنر و هنرمند در کشور ما تعریف خودش را دارد و نمی شود آن را با تعریف جهانی یکدست کرد. سلبریتی کسی است که در سرزمین ما بیشترین اعتبار احساس و اعتبار کلام را بین مردم دارد. بزرگانی مانند استاد محمدرضا شجریان ، استاد زنده یاد جمشید مشایخی و ... . آنها یک هنر ، ارزش و اعتباری دارند که باعث دیدنشان می شود و شوآف نیستند.واکنش رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشارواکنش رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشار

وی ادامه داد : واژه سلبریتی ، فرد مشهور و معروف و هر واژه دیگری که بخواهیم استفاده کنیم ، به هنرمند صاحب تفکر نزدیک است نه فرد دچار شوآف. این هنرمند صاحب تفکر توانسته کسانی را متوجه نگاه خود کند و نظرش را به آنان ارائه کند ، نه تحمیل. خیلی از سلبریتی هایی که ما داریم صاحب اندیشه نیستند.

رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی و همسرش

صادقی افزود : وقتی فردی در جایگاه رئیس جمهور یک مملکت قرار می گیرد ، ما انتخاب فکر می کنیم و نه انتخاب شخص. وقتی آقای روحانی از آزادی بیان و آسایش مردم صحبت کردند و از اینکه مردم در رفاه نسبی خواهند بود ، ما دچار یک انتخاب فکر شدیم. فکری مبنی بر اینکه به آسایش و آرامش و معیشت مردم نگاه ویژه می شود. اما نمی شود که منکر مسائل شد که کشور ما هزینه های زیادی بابت خیلی چیزها می دهد. همه ما در یک سرزمین زندگی و با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنیم.

این خواننده پاپ در پاسخ به پیام یکی از مخاطبان برنامه که آیا اگر جای مهناز افشار بودید ، از ایران می رفتید ، گفت : من جای خانم افشار نیستم و نمی دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی شنویم ، داوری کنیم. من شخصا شدیداً و قویا بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد ، سرزمین خودم است. شاید یک روزی بچه های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند ، برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود اما من قرار است کنار آدم هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند .

وی همچنین درباره کنسرت های موسیقی اظهار داشت : زمان اجرا در سالن ها قبل از کنسرت ها به تهیه کنندگان فروخته می شود. یعنی اگر تهیه کننده ای برای خواننده اش زمان کنسرت می گیرد چند روز را به او می دهند. این Sold Out های پشت سر هم یک شوخی تبلیغاتی است.

واکنش رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشار

رضا صادقی خواننده پاپ

«پشت صحنه» برنامه ای است که یک هفته در میان به صورت زنده به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی و با اجرای مصطفی امامی روی آنتن رادیو تهران می رود.

علاقمندان می توانند این برنامه را ، این هفته تا چهارشنبه ، هر شب ساعت 21 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز به مدت یک ساعت بشنوند.

بیوگرافی شما در سایت نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,320