ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، نفس فیلم نفس و بازیگر نقش نفس فیلم نفس و بیوگرافی بازیگر نقش نفس فیلم نفس و بیوگرافی ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم سینمایی نفس و ساره نورموسوی کیست و بیوگرافی بازیگران فیلم نفس و عکس ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم سینمایی نفس و نقش ساره نورموسوی بازیگر نفس چیست در نم نمک.

ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم نفس کیست؟

ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم سینمایی نفس است.بازیگر نقش نفس در فیلم نفس کیست؟ + بیوگرافیبازیگر نقش نفس در فیلم نفس کیست؟ + بیوگرافی

ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم نفس

عکس ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم سینمایی نفس

نفس فیلمی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی ، ابوذر پورمحمدی و شرکت نورتابان محصول سال 1394 است.

این فیلم در تاریخ 19 آبان 1395 در سینماهای ایران اکران شده است.

ساره نور موسوی متولد 1385 در قم بازیگر است . تجربه بازیگری وی فیلم نفس به کارگردانی نرگس آبیار است به گفته ساره او عاشق حیوانات و محیط زیست است.

ساره نورموسوی بازیگر نقش نفس در فیلم نفس

خلاصه داستان فیلم نفس

فیلم سینمایی «نفس» روایت زندگی چهارکودک به نام های بهار ، نادر ، کمال و مریم است که به همراه پدرشان غفور و مادربزرگ خود در دهه 50 خورشیدی نفس می کشند! دنیای این کودکان ، دنیایی پر از رویاهای زیبای کودکانه است و قرار است رنگ حقیقت به خود بگیرد.

بازیگران فیلم نفس

مهران احمدی ، پانته آ پناهی ها ، سیامک صفری ، گلاره عباسی ، محمدرضا شیرخانلو ، علی خانبابایی ، احسان قاسمی ، روژان آراوند ، شبنم مقدمی ، ساره نورموسوی و جمشید هاشم پور بازیگران این فیلم هستند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن