ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی و طلاق بهاره رهنما و همسر سوم بهاره رهنما و ناراحتی بهاره رهنما از جدایی از همسرش و درگیری بهاره رهنما با همسر سابق شوهرش و از بهاره رهنما متنفرم و بهاره رهنما و حاجی و بارداری بهاره رهنما از همسر دومش و حاجی بهاره رهنما کجاست و حاجی بهاره رهنما نی نی سایت در نم نمک.

طلاق بهاره رهنما از همسر دومش حاجی! همسر سوم کیست؟

عکسی از بهاره رهنما و فردی در فضای مجازی منتشر شده است ، که بسیاری از مخاطبان این فرد را همسر بهاره رهنما تلقی کرده اند ، اما سایت نم نمک صحت و واقعی این عکس را تائید نمی کند و تاکنون خبر رسمی به عنوان همسر سوم بهاره رهنما منتشر نشده است.طلاق بهاره رهنما از همسر دومش حاجی! همسر سوم کیست؟طلاق بهاره رهنما از همسر دومش حاجی! همسر سوم کیست؟

بهاره رهنما  یکی از بازیگری است که به هر ریسمانی برای جلب توجه دست می زند. از ماجرای جدایش گرفته تا ازدواج مجدد با حاجی و گرفتن مراسم ازدواج ، سالگرد ، تولد ، ماهگرد و... جورباجور بعد از جدایی از حاجی نیست آروم نشسته و هر روز با یه نظرریه و یا یک تصویر متفاوت ظاهر می شود. از تصویر لاغری شدیدش گرفته تا این تصویر ورزشیش ، شما مخاطبان نم نمک وقتی اسم  بهاره رهنما  میاد یاد کدوم از حرکات جنجالیش میفتید؟

عکسی از بهاره رهنما و فردی در فضای مجازی منتشر شده است ، که بسیاری از مخاطبان این فرد را همسر بهاره رهنما تلقی کرده اند ، اما سایت نم نمک  صحت و واقعی این عکس را تائید نمی کند و تاکنون خبر رسمی به عنوان همسر سوم بهاره رهنما منتشر نشده است. 

همسر بهاره رهنما

ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال 1373 منجر به ازدواج گشت که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا (متولد 1376) می باشد. ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد و  خانم رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی (از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت) ازدواج کرد. امیر خسرو عباسی نیز یک بار ازدواج نموده و یک دختر از همسر سابق خود دارد.

طلاق بهاره رهنما از همسر دومش حاجی!

حضور بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در برنامه شباهنگ اتفاقی بود که باعث شد تا شایعات مربوط به طلاق خانم بازیگر از همسر دومش دوباره سر زبان ها بیافتد. البته این بار مخاطبان با دیدن برنامه حامد آهنگی از نمایی دیگر به این مسئله نگاه کرده و تصور کردند که وقتی این دو با هم در یک برنامه شرکت کرده اند پس خبری از جدایی نیست و اخبار مربوط به طلاق آنها ، شایعه بوده.

بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

علنی کردن جدایی!

اما کمی نگذشت که همسر سابق پیمان قاسم خانی با انتشار متنی در اینستاگرامش ، به نوعی همه چیز را روشن کرد ، متنی که در این بخش از چهره ها در نم نمک با هم میخوانیم.

همسر بهاره رهنما

به گمانم گاهی حرف نزدن از چیزی دلیل پنهان کاری نیست و گاهی بقول توده مردم جار زدن هم لزوما دلیل بر شادی نیست!

من یک زن مستقل هستم با قدرت ها و ضعف های خودم و درس ها و دردها و رنج هایی که دوباره بلند شدن و قد کشیدن را بمن آموخت! سالی را که گذراندم تا آخرین روزهایش برایم پر بود از "از دست دادن های سخت" : عاطفی ، مالی ، کاری و ...

اما به حسب تربیت مادری سخت کوش و پدری مهربان باز هم یا علی گفتم و بلند شدم و با تکیه به خدای بقول مادرم خوبی ها و با باور اینکه پدر هنوز هم مرا میبیند و بعشق مادر بودنم ، دست بر زانوی خودم برای ادامه زندگی بلند شده ام!

و با همه وجودم "طلب خیر" برای همه دوستان و حتی قضاوتگرانم دارم.

پی نوشت : برنامه شب آهنگی که میبینید ماه ها پیش و قبل از تغییرات اخیر زندگی من ضبط شده.

همسر بهاره رهنما

استوری پر بحث بهاره رهنما در اینستاگرامش ، واکنشی بود که به اخبار مربوط به رد شایعه طلاق او از امیرخسرو عباسی در فضای مجازی دست بدست میشد و بازیگر فیلم های افعی و پاستاریونی بظاهر حقیقت ماجرا را به گونه ای غیرمستقیم فاش کرد و میتوان گفت این استوری ، اولین واکنش او به اخبار مربوط به جدایی از همسر دومش بود.

همسر بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در سال 1352 در اراک متولد شد. او دختر پروین قائم مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایره زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور 1396 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

همسر بهاره رهنما

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
80%

نظر دادن