الهام پاوه نژاد و دلنوشته الهام پاوه نژاد به مناسبت فوت پدرش و الهام پاوه نژاد در اینستاگرام و سریال جدید الهام پاوه نژاد و عکسهای جدید الهام پاوه نژاد و دل نوشته برای پدر فوت شده را در نم نمک ببینید.

دلنوشته الهام پاوه نژاد به مناسبت فوت پدرش

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که سریال چوب خط او روی آنتن شبکه سوم سیما است همزمان با سالروز درگذشت پدر خود ، دل نوشته ای مملو از دلتنگی را منتشر کرد.دلنوشته الهام پاوه نژاد به مناسبت فوت پدرشدلنوشته الهام پاوه نژاد به مناسبت فوت پدرش

الهام پاوه نژاد در ششمین سالگرد فوت پدر خود نوشت :

سلام بابا جان

سفر آسمانیت شش ساله شد هرچقدر هم نشانه های نگاهت از آسمان را بهم نشون بدی ، اما من هنوز منتظرم از این خواب تلخِ دلتنگی بیدار بشم.

ببخش نشد امسال سر مزارت بیام اما محل فیلمبرداری در جایی هست که هر گوشه ش مملو از گیاه و سرسبزی و زیبایی و شکوفه است که تو عاشق هستی.

شاید شبیه به جایی که تویی که بی شک از زمین این روزهای ما حالش بهتر هست. بابا جان بیش از پیش به مهربانی بی اندازه و حمایت آسمانی ت نیاز داریم. لطفاً بیشتر به خوابم بیا.

می کَنَم الفبا را / روی لوحه ی سنگی / واو مثل ویرانی/ دال مثل دلتنگی / بعد از این اگر باشم در نبود خواهم بود / مثل تاب بی تابی / مثل رنگ بی رنگی. حسین منزوی

عکس الهام پاوه نژاد در سالگرد پدرش

سریال همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام در سال 1374 اولین سریال تلویزیونی الهام پاوه نژاد بود که نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب می شود و اغلب علاقه مندان به تلویزیون هنوز هم او را با نقش مریم در سریال همسران می شناسند.

عکس پدر الهام پاوه نژاد

عکس پدر الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال چوب خط به کارگردانی حمید بهرامیان به همراه بازیگرانی همچون اکبر عبدی ، علیرضا خمسه ، مینا جعفرزاده و امیرمهدی ژوله حضور دارد. این سریال با مضمون کمدی و اجتماعی هر شب از شبکه سوم تلویزین در حال پخش است.

کودکی الهام پاوه نژاد در کنار پدر و مادرش

کودکی الهام پاوه نژاد در کنار پدر و مادرش

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی