پسر نسرین مقانلو و فوت عرشیا پسر نسرین مقانلو و بیماری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو و بیوگرافی پسر نسرین مقانلو و اخبار پسر نسرین مقانلو و حواشی پسر نسرین مقانلو و پسر نسرین مقانلو کیست و پسر نسرین مقانلو کجاست و چه خبر از پسر نسرین مقانلو و پسر نسرین مقانلو در بیمارستان و علت مرگ پسر نسرین مقانلو و درگذشت پسر نسرین مقانلو در نم نمک.

بیوگرافی و علت مرگ عرشیا پسر نسرین مقانلو

بازیگر برجسته سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از فوت پسر بزرگش داد. متاسفانه فرزند بزرگ نسرین مقانلو به دلیل سکته مغزی جان به جان آفرین تسلیم کرد.بیوگرافی عرشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو [علت مرگ]بیوگرافی عرشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو [علت مرگ]

ارشیا خلیلیان متولد 18 شهریور 1375 در آمریکا می باشد ، او در آنجا به دنیا آمد و بزرگ شد ، مادرش هم بعد از مدتی زندگی در آمریکا برای کار بازیگری به ایران بازگشت.

نسرین مقانلو و پسرش در کنار هم

نسرین مقانلو و پسرش ارشیا در ایران

مقانلو با انتشار تصویری از پسرش نوشت :

بس که دوست داشتی ایران بمونی ، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به سفری ابدیت؟ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود ارشیا پسرم رفتی؟اما منو هم با خودت بردی داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم ، با رفتنت من هم مردم پسرم منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشت عزیز مهربونم راهت روشن پسر خوش قلبم . بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب

نسرین مقانلو و پسرش ارشیا

ارشیا پسر نسرین مقانلو

ارشیا خیلیلان فرزند اول نسرین مقانلو طبق آنچه از منابع نزدیک به خانواده اش گفته شه بر اثر عارضه مغزی (سکته مغزی) دار فانی را وداع گفته است.

مرحوم در چند سال اخیر به همراه پدر و برادر خود در آمریکا زندگی می کرد و هر از چند گاهی به ایران رفت و آمد داشت.

نسرین مقانلو سال 72 با کمال خلیلیان فوتبالیست سابق کشورمان ازدواج کرد و راهی آمریکا شد و بعد از حدود 10 سال و تولد فرزندانش عرشیا و آرین برای زندگی راهی ایران شد.

دیدار نسرین مقانلو و پسرش ارشیا

عکسی از نسرین مقانلو و پسرش ارشیا

علت مرگ چه بود؟

روزنامه ایران نوشت : ساعت 5 بعد از ظهر پنجشنبه 7 مهر 1401 ، مأموران کلانتری 137 نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری 26 ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو ، بازیگر معروف صداوسیما است که 10 روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی ها نشان می داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر 26 ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی ، بررسی نمونه ها از سوی متخصصان تشخیص هویت ، تحقیق از خانواده ارشیا ، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت : پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما 10 روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.

عکسی از نسرین مقانلو و پسرش

عکسی از نسرین مقانلو در کنار پسرش

نسرین مقانلو بازیگری را از سال 70 در سینما آغاز کرد و سال 71 اولین بار در سریالی کوتاه برای شبکه یک سیما جلوی دوربین رفت .

نسرین مقانلو و مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه سریال دل

نسرین مقانلو و مهراوه شریفی نیا در سریال دل

از جمله سریال هایی که نسرین مقانلو در آنها به ایفای نقش پرداخت میتوان به خواستگاران ، سایه تنهایی ، ساعت شنی ، مختارنامه ، سایه روشن ، عصر پاییزی ، تنهایی لیلا ، آرام میگیریم ، افسانه هزارپایان و ...اشاره کرد.

عکسی از خانواده نسرین مقانلو

نسرین مقانلو و همسرش در کنار پسرانشان

این مطلب مفید بود؟
(41 رای)
80.4%

نظرات کاربران بروز رسانی

3811
خوش به حال این سلبریتی ها
1398-07-13 16:11
پاسخ دادن
712
خدا صبر بده خانوم مقانلو همه ما رفتنی هستیم زیاد نگران نباشید و حرص نزنید زندگی در جریانه
1401-07-16 11:32
پاسخ دادن
123
خداوند مرگ جوان رو برای هیچ بنی بشری نیاره و پدرو مادر رو با این داغ امتحان نکنه خانم مقانلو خداوند به شما صبوری عطا کنه
1401-07-21 18:22
پاسخ دادن
08
اگر می میرم باید به وقتش باشه..
واقعاااا خداوند به خانم مقانلو صبر عنایت کنه..
1401-07-22 17:51
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.