چهره های متولد 17 اسفند و بیوگرافی چهره های متولد 17 اسفند و درگذشت بازیگران در 17 اسفند و هنرمندان فوت شده در هفده اسفند سلبریتی های به دنیا آمده در هفدهم اسفند و مرگ افراد مشهور ایرانی در نم نمک.

چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از اسفندماه رسیدیم. امروز 17 اسفند همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند [عکس و بیوگرافی]

امروز 17 اسفند همزمان با سالروز تولد علی اوجی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون است که در ادامه با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میشویم.

این چهره های مشهور ایرانی در 17 اسفند متولد شدند

علی اوجی

علی اوجی بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده در 17 اسفند سال 1362 متولد شد.

علی اوجی وکیل سریال درحاشیه در 17 اسفند متولد شد

علی اوجی در 17 اسفند متولد شد

علی اوجی سالهای زیادی در زمینه تهیه کنندگی موسیقی فعالیت داشت و با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه شوخی کردم به دنیای بازیگری راه یافت.

علی اوجی در سریال درحاشیه در نقش وکیل مهران مدیری جلوی دوربین رفت.

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

او در سال 1396 بعد از حضور نرگس محمدی بعنوان مهمان در برنامه دورهمی مهران مدیری به گفته خودش از وی خوشش آمد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند. مراسم عقد این دو هنرمند در اردیبهشت ماه 1396 باحضور دوستان و خانواده هایشان برگزار شد.

علی اوجی متولد 17 اسفند

علی اوجی متولد 17 اسفند

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
93.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.