ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 22 خرداد و بیوگرافی چهره های متولد 22 خرداد و درگذشت بازیگران در 22 خرداد و هنرمندان فوت شده در بیست و دو خرداد سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و دوم خرداد و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 22 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و دومین روز از خردادماه رسیدیم. امروز 22 خرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 22 خرداد می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته 22 خرداد [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 22 خرداد [عکس و بیوگرافی]

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 22 خردادند

اصغر بیچاره

اصغر بیچاره بازیگر ، کارگردان و عکاس کشورمان 22 خرداد 1306 در تهران متولد شد و در همین روز یعنی 22 خرداد 1395 در لس آنجلس درگذشت و در بهشت زهرا دفن شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 خرداد

اصغر بیچاره عکاس کشورمان در 22 خرداد متولد شد و درگذشت

اصغر بیچاره قدیمی ترین عکاس سینمای ایران است و در فیلم هایی چون نان عشق موتور هزار ، آژانس دوستی و مزاحم و ناخدا خورشید ایفای نقش کرده است.

پروین سلیمانی

پروین سلیمانی بازیگر پیشکسوت کشورمان 22 خرداد 1301 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 خرداد

پروین سلیمانی بازیگر کشورمان در 22 خرداد متولد شد

پروین سلیمانی اولین بازی خود را در سال 1323 در تئاتر شهرزاد قصه گو انجام داد و اولین فیلم سینمایی را با نام گلنسا در سال 1332 بازی کرده است. او مادربزرگ ماه چهره خلیلی است.

حسین سرشار

حسین سرشار خواننده ، دوبلور و هنرپیشه کشورمان 22 خرداد 1313 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 خرداد

حسین سرشار بازیگر کشورمان در 22 خرداد متولد شد

حسین سرشار پیش از انقلاب در اپرا و تئاترهای ایرانی مشغول فعالیت بود و بعد از انقلاب بازیگر فیلم هامون ، اجاره نشین ها و راه و بیراه شد.

حمید سبزواری

حمید سبزواری شاعر کشورمان که با عنوان شاعر انقلاب شناخته میشود 22 خرداد 1395 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 22 خرداد

حمید سبزواری شاعر کشورمان در 22 خرداد درگذشت

از حمید سبزواری آثار زیادی در دنیای ادب فارسی باقی مانده است که سرود درد ، سرود سپیده ، توعاشقانه سفر کن و .... نمونه هایی از آن است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن