ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، کشف حجاب خزر معصومی و خداحافظی از بازیگری خزر معصومی و عکسهای بدون روسری خزر معصومی و تصاویر بیحجاب خزر معصومی و عکسهای اینستاگرام خزر معصومی و مهاجرت خزر معصومی در نم نمک.

کشف حجاب خزر معصومی بازیگر

خزر معصومی بازیگر نه چندان معروف با انتشار تصویری بدون حجاب در آبان 1401 رسما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد البته او در ساالهای گذشته از بازیگری فاصله گرفته بود و کم کار شده بود.کشف حجاب خزر معصومی بازیگر [عکس بیحجاب]کشف حجاب خزر معصومی بازیگر [عکس بیحجاب]

کشف حجاب خزر معصومی

برخی از بازیگران زن در روزهای اخیر که چندان معروف نبودند و پیشنهاد کاری نداشتند کشف حجاب کردند.

خزر معصومی متولد 1360 در کارنامه خود فیلمهای رنگ ارغوان ، باغ های کندلوس و سریال یک مشت پر عقاب را در کارنامه داشت و از سال 1383 تا به حال در عرصه بازیگری حضور نداشته است.

شهرت او برای بازی در سریال یه مشت پر عقاب بود که نقش غزاله را بر عهده داشت او در سال 1386 بعد از این سریال دیگر فعالیت هنری نداشته است.

کشف حجاب خزر معصومی

معصومی فعالیت هنری خود را از سال 1383 آغاز کرده است او بازیگر پرکاری نمی باشد و تاکنون در فیلم های زیادی به ایفای نقش نپرداخته است اولین فیلم او به «رنگ ارغوان» از ابراهیم حاتمی کیا بود او در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون حمید فرخ نژاد فرهاد قائمیان و کوروش تهامی به ایفای نقش پرداخته این فیلم پنج سال توقیف بود و پس از آن موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(15 رای)
62.6%

نظر دادن