کشف حجاب مریم بوبانی و خداحافظی از بازیگری مریم بوبانی و عکسهای بدون روسری مریم بوبانی و تصاویر بیحجاب مریم بوبانی و عکسهای اینستاگرام مریم بوبانی و مهاجرت مریم بوبانی در نم نمک.

مریم بوبانی بازیگر زن پیشکسوت هم کشف حجاب کرد

مریم بوبانی ، بازیگر پیشکسوت سینما و تلوزیون در اعتراض به ماجرای فوت مهسا امینی ، دختر 22 ساله سقزی ، تصویری بدون حجاب از خود منتشر کرد.کشف حجاب مریم بوبانی بازیگر زن پیشکسوت [عکس بیحجاب]کشف حجاب مریم بوبانی بازیگر زن پیشکسوت [عکس بیحجاب]

کشف حجاب مریم بوبانی

مریم بوبانی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :

رنج ، رنگی به مو های من نگذاشته ، اما همین سپیدی را از روسری می رهانم.

پیش از این ، شبنم فرشادجو ، کتایون ریاحی هم اقدام به برداشتن حجاب خود کرده بودند.

مهسا امینی دختر 22ساله ای بود که چهارشنبه هفته گذشته از سوی نیرو های گشت ارشاد بازداشت شد و به دنبال آن همان روز دستگیری در بازداشتگاه وزرای تهران دچار عارضه قلبی و مغزی شد. او که در حالت کما در بیمارستان کسری بستری بود ، درگذشت.

پیکر مهسا امینی در سقز به خاک سپرده شد.

کشف حجاب مریم بوبانی

مریم بوبانی در سال 1332 در سنندج به دنیا آمد. دو سال در کلاس های آزاد بازیگری بازیگری آموخت و در 1376 با بازی در مهر مادری (به کارگردانی کمال تبریزی) در نقشی فرعی بازی در سینما را آغاز کرد.

مریم بوبانی بازیگر سرشناس تئاتر ، سینما و تلویزیون کشور و همچنین تورج اصلانی عکاس و فیلمبردار تجربه گرای سینمای ایران و جهان؛ به عنوان سفیران موسسه خیریه نیکوکاری نینوا برگزیده شدند.

مریم بوبانی از آن دست بازیگرانی است که با گذراندن دوره دو ساله بازیگری در یک کارگاه آزاد بازیگری ، پا به دنیای بازیگری گذاشت. البته پیش از آن در نمایش های مختلفی بازی کرده بود.

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
86.6%

نظرات کاربران بروز رسانی

13
آخه مریم جونم اینهمه سال الکی به خودت سخت میگرفتی میدونیکه اسلام به پیرزن های چون شما و کتایون ریاحی و ثریا قاسمی اصلا سخت نگرفته خودتون خودتونو جوون فرض کردین وگرنه حجابتون واجب نیست
1401-07-08 10:09
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.