کشف حجاب هنگامه قاضیانی و خداحافظی از بازیگری هنگامه قاضیانی و عکسهای بدون روسری هنگامه قاضیانی و تصاویر بیحجاب هنگامه قاضیانی و عکسهای اینستاگرام هنگامه قاضیانی و مهاجرت هنگامه قاضیانی در نم نمک.

کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر

هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تئاتر ، در واکنش به اتفاقات اخیر کشور و کشته شدن کودکان و نوجوانان ، در تاریخ 28 آبان 1401 با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی اش کشف حجابی اش را اعلام کرد.کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر [عکس بیحجاب]کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر [عکس بیحجاب]

کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر

هنگامه قاضیانی متولد 30 مرداد 1349 در مشهد ، فارغ التحصیل لیسانس رشته جغرافیای انسانی اقتصادی از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس فلسفه غرب از دانشگاه سانفرانسیسکو آمریکا می باشد.

ایشان چند ماه گذشته در سریال «پدر گواردیولا» بازی کرده بود ، مجموعه ای برای شبکه خانگی که به نظر می رسد با این اقدام دیگر شانسی برای پخش ندارد.

کنار مردم ایران هستم

هنگامه قاضیانی روز شنبه 28 آبان 1401 با انتشار یک ویدیوی بدون حجاب از خود نوشت : شاید این آخرین پست من باشد.

از این لحظه به بعد ، هراتفاقی برایم بیفتد ، بدانید که من تا اخرین نفس کنار مردم ایران هستم .

کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر

ماجرای حمله به مهتاب کرامتی

هنگامه قاضیانی یکروز قبل از کشف حجاب در متن تندی به مهتاب کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف در ایران حمله کرد و نوشت : او در هیچ کدام از این روزها دم بر نیاورد.

اشاره ایشان به عدم واکنش خانم کرامتی به کشته شدن کودکان در حوادث اخیر بخصوص بعد از مرگ کیان پیرفلک می باشد.

او با طعمه به صحبت های خانم کرامتی که گفته بود نسبت به وضعیت کودکان به یونیسف (صندوق کودکان ملل متحد) نامه نوشته است ، گفت : خانم کرامتی «نامه اش را برای خود خوانده بود ، چون آن نامه هیچ وقت نوشته نشد و او هیچکدام از این روزها دم برنیاورد.

بازیگری از 30 سالگی

اولین بار سال 1379 وقتی 30 ساله بود با فیلم «سایه روشن» حسن هدایت جلوی دوربین رفت سپس با گروه تئاتر «لیو» روی صحنه تئاتر توانایی اش را به اثبات رساند.

کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر

ازدواج تا طلاق

هنگامه قاضیانی در سال 1373 وقتی 24 ساله داشت از همسرش طلاق گرفت و این زندگی در حالی به جدایی ختم شد که این زوج یک فرزند پسر پنج ساله داشتند.

اتفاق تلخ جدایی

من زن 24 ساله ای بودم که بچه 5 ساله داشتم و کلی از آروزهایم خراب شده بود البته این شکست یک فرصت بزرگ برای من به حساب می آید.

برایم خیلی سخت بود هم مرد خودم باشم هم زن ، شخصیت انسان در این مواقع دچار تکرار می شود و این اتفاق خیلی تلخ و سخت است.

کشف حجاب هنگامه قاضیانی بازیگر

پشت پا به شبکه خانگی

سریال «سرزمین مادری» در تلویزیون و سریال های «جزیره» ، «پدر گواردیولا» ، «آمستردام» و «هم گناه» در شبکه خانگی از آثار شاخص ایشان می باشد.

دو تا از سریال های ایشان بنام «پدر گواردیولا» ، «آمستردام» در نوبت پخش بودند و به نظر می رسد انتشار آن ها به این زودی امکان پذیر نخواهد بود.

این مطلب مفید بود؟
(11 رای)
63.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.