کشف حجاب کتانه افشاری نژاد و خداحافظی از بازیگری کتانه افشاری نژاد و عکسهای بدون روسری کتانه افشاری نژاد و تصاویر بیحجاب کتانه افشاری نژاد و عکسهای اینستاگرام کتانه افشاری نژاد و مهاجرت کتانه افشاری نژاد در نم نمک.

کشف حجاب کتانه افشاری نژاد بازیگر

کتانه افشاری نژاد ، گوینده و بازیگر سریال «جیران» ، تصویری از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و حجاب از سرش برداشت.کشف حجاب کتانه افشاری نژاد بازیگر [عکس بیحجاب]کشف حجاب کتانه افشاری نژاد بازیگر [عکس بیحجاب]

کشف حجاب کتانه افشاری نژاد بازیگر

کتانه افشاری نژاد متولد 3 مرداد 1352 در تهران ، بازیگر است.

کتانه افشاری نژاد ، فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران است. او سال ها کنار بازیگری ، در گویندگی رادیو و تلویزیون هم فعالیت داشت ، او این روز ها بیشتر در تئاتر حضور دارد.

کلاس بازیگری و کارگردانی کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد ، فعالیت هنری خود را از کلاس های آموزشگاه بازیگری زیر نظر امین تارخ شروع کرد ، سپس های فیلمسازی و کارگردانی را در انجمن سینمای جوانان دوره دید.

شروع بازیگری کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد بازیگری از سال 1370 با سریال تلویزیونی رستاک شروع کرد ، اما بخوبی نسبت همکاران خود دیده نشد ، او خود خواسته فعالیت خود را به سمت تئاتر برد.

کشف حجاب کتانه افشاری نژاد بازیگر

فیلمسازی کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد در قامت کارگردان نیز آثار زیادی خلق کرده است ، از کارگردانی فیلم کوتاه تا ساخت تله فیلم و تئاتر از جمله فعالیت های خانم هنرمند است.

کم کاری کتانه افشاری نژاد

او می گوید : «هیچ بازیگری دوست ندارد کم کار باشد ، ولی فکر می کنم واژه گزیده کار آرامش بخش تر است ، مدت هاست از تلویزیون و سینما پیشنهاد خوبی ندارم و ترجیح می دهم با گروه تئاتری شایا کار کنم».

ازدواج کتانه افشاری نژاد

کتانه افشاری نژاد درحالی 45 سالگی را رد کرده است که تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
42.8%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.