کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی و خداحافظی از بازیگری کتایون امیرابراهیمی و عکسهای بدون روسری کتایون امیرابراهیمی و تصاویر بیحجاب کتایون امیرابراهیمی و عکسهای اینستاگرام کتایون امیرابراهیمی و مهاجرت کتایون امیرابراهیمی در نم نمک.

کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی

کتایون امیرابراهیمی از بازیگران و پیشکسوتان قدیمی سینما و تلویزیون کشور می باشد که حالا با منتشر کردن تصویرش خبر از اعلام کشف حجابش می دهد.حالا در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری بدون حجاب منتشر کرده است که نظر مخاطبان و کاربران را به خود جلب کرده است.کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی [عکس بیحجاب]کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی [عکس بیحجاب]

کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی

کشف حجاب کتایون امیر ابراهیمی

کتایون امیر ابراهیمی از بازیگران و پیشکسوتان قدیمی سینما و تلویزیون کشور می باشد که حالا با منتشر کردن تصویرش خبر از اعلام کشف حجابش می دهد.حالا در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری بدون حجاب منتشر کرده است که نظر مخاطبان و کاربران را به خود جلب کرده است.

کشف حجاب کتایون امیرابراهیمی

کتایون امیر ابراهیمی در سال 1318 به دنیا آمده است و در سال 1342 فعالیت هنری اش را با ایفای نقش در فیلم تار عنکبوت شروع کرده است.پدر کتایون امیر ابراهیمی کارمند وزارت خارجه و یکی از نوه های امیرالامرای کرمانی بوده است.

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
50%

نظرات کاربران بروز رسانی

48
کشف حجاب تو 83 سالگی!!!!!!
تآسف باره!!!!
1401-08-29 00:41
پاسخ دادن
05
تو اول جوونیت هم حجاب نداشتی
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش
کاش از سنتون خجالت می کشیدیدو اینهمه مدت ادای با حجابها رو در نمی آوردید .کاش آنقدر شیر زن بودی اینهمه مدت سرت رو تو برف نمی کردی.
1401-09-02 08:34
پاسخ دادن
10
در اسلام براي پيرزن هايي توي سن ايشون حجاب واجب نيست.
1401-09-06 14:58
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.