ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، هنرمندان زیادی برای حمایت از مردم سیل زده به مناطق مختلف رفتند و در حد توان به یاری پرداختند اما هدیه تهرانی تقریبا از روزهای ابتدایی وقع سیل تا به امروز در گلستان و در کنار مردم سیل زده حضور پررنگی داشته است.

جزئیات خبر کمک هدیه تهرانی به سیل زدگان چیست؟

هدیه تهرانی بازیگر سرشناس کشورمان یکی از چهره هایی است که از اولین روزهای وقوع سیل در گلستان حاضر شد و به یاری سیل زدگان شتافت.ماجرای کمک یک میلیاردی هدیه تهرانی به سیل زدگان + عکسماجرای کمک یک میلیاردی هدیه تهرانی به سیل زدگان + عکس

هنرمندان زیادی برای حمایت از مردم سیل زده به مناطق مختلف رفتند و در حد توان به یاری پرداختند اما هدیه تهرانی تقریبا از روزهای ابتدایی وقع سیل تا به امروز در گلستان و در کنار مردم سیل زده حضور پررنگی داشته است.

ماجرای کمک یک میلیاردی هدیه تهرانی به سیل زدگان گلستان چه بود

روز گذشته خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و حکایت از کمک یک میلیاردی هدیه تهرانی به سیل زدگان داشت که با واکنش خانم بازیگر روبرو شد.

شایعه کمک میلیاردی هدیه تهرانی

واکنش هدیه تهرانی به شایعه کمک میلیاردی به سیل زدگان

هدیه تهرانی با تکذیب این شایعه در اینستاگرامش نوشت : لطفا شایعه نسازید ! آرزو داشتم توانی داشتم که نه برای سیل و مردم سیل زده ، که برای آبادی کل ایران تلاش و هزینه میکردم !

اما همانطور که بارها گفته شد ، بنده به دلیل اینکه سیلاب ابتدا گلستان آمد در گلستان بودم و همچنان هم هستم.

همانطور که هر بار ضمن ابراز همدردی و همدلی با مردم لرستان و خوزستان در پست ها و لایوها تکرار و اعلام کردم که نبودن ما در تمام شهرهای حادثه دیده دلیل بر بی اهمیتی نیست و همچنان که در گلستان هستیم با گروهای دیگری برای جمع آوری اقلام مورد نیاز و ارسال به و لرستان و خوزستان در حد توان و امکان در ارتباط و پی گیر هستیم. بنظرم حتی اگر توان و امکانات مسئولان مملکت را داشتیم باز هم متمرکز بودن در یکجا و کار را تا حد امکان به نتیجه رساندن و نیمه کاره رها نکردن ، بهتر از موقت از یک منطقه به منطقه دیگر رفتن است.

لازم است این موضوع را تاکید کنم که من هم یک شهروندم مثل شما و مثل هر آدم دیگری که در حد توان کنار مردم هست و هرگز هم چنین مبالغی را نداشته ام که بتوانم در این حد هزینه کنم؛ لطفا ذهن مردم را منحرف نکنید؛ قضاوت ننمایید؛ شایعه نسازید و بجای انگشت اشاره بودن ، در کنار هم باشیم!

حضور هدیه تهرانی در گلستان

هدیه تهرانی در مناطق سیل زده گلستان

روزهای پایانی سال 97 و آغاز سال 98 با اتفاق تلخی در نقاط مختلف ایران همراه شد و روزهای سختی را برای هم میهنانمان رقم زد که هنوز هم ادامه دارد. در روزهایی که سیل زندگی بسیاری از هموطنانمان را دستخوش تغییر و اتفاقات ناخوشایند کرد همدلی ها پررنگ تر شد و باز هم مردم به یاری یکدیگر شتافتند.

 بهنوش بختیاری در مناطق سیل زده

حضور بهنوش بختیاری در مناطق سیل زده

هنرمندان زیادی برای کمک و همدردی با مردم مناطق سیل زده به شهرهای مختلف کشور سفر کردند . هدیه تهرانی ، سوگل طهماسبی ، عادل فردوسی پور ، جواد رضویان ، علیرضا بیرانوند ، بهنوش بختیاری ، علی صالحی ، بابک برزویه ، بهاره افشاری ، پانته آ پناهی ها ، شاهین صمدپور ، پوریا تابان و ... از جمله هنرمندانی بودند که در مناطق سیل زده حاضر شدند و هرآنچه در توان داشتند برای مردم و یاری رساندن به آنها صرف کردند.

  • تاریخ: دوشنبه, 26 فروردين 1398

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن