داریوش فرضیایی و عکس کودکی داریوش فرضیایی و تصاویر بچگی داریوش فرضیایی و عمو پورنگ و داریوش فرضیایی در نوجوانی و داریوش فرضیایی با مادرش و داریوش فرضیایی در بچه محل و عکس قدیمی داریوش فرضیایی را در نم نمک مشاهده کنید.

عکس قدیمی از دوران نوجوانی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ محبوب در میان کودکان و نوجوانان ، مخاطبان بسیاری دارد و یکی از مجریان محبوب در برنامه های کودک و نوجوان است.عکس نوجوانی داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)عکس نوجوانی داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)

داریوش فرضیایی با بیش از بیست سال سابقه در برنامه های کودک ، از جایگاه ویژه ای در میان کودکان برخوردار است. محله گل و بلبل ، یکی از مجموعه هایی مشهور او است که در فصل های مختلفی ساخته شده و یکی از بهترین برنامه های کودک شناخته شد.

چهره داریوش فرضیایی در سالها قبل

عمو پورنگ محب کودکان با انتشار عکسی از دوران نوجوانی خود نوشت :

بعضی آدم ها خیلی زود بزرگ می شوند

بعضی آدم ها خیلی آهسته …

بعضی آدم ها هرگز کودکی نمی کنند و بعضی آدم ها هیچ وقت بزرگ نمی شوند.

داریوش فرضیایی در نوجوانی

داریوش فرضیایی در نوجوانی

داریوش فرضیایی در سال 78 با برنامه تورنگ و پورنگ به عنوان یک چهره جدید در برنامه های کودک و نوجوان شناخته شد و پس از آن با نام مستعار عمو پورنگ و اجرای برنامه کودک و نوجوان بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت پیدا کرد.

بچه محل آخرین مجموعه داریوش فرضیایی در تلویزیون است که در بهار 1399 پخش شد.

داریوش فرضیایی در بچه محل

داریوش فرضیایی در بچه محل

داریوش فرضیایی مجرد است و به همراه مادرش زندگی می کند. و وابستگی بسیاری به مادرش داشته و در صفحه شخصی خود ویدئوهای با نمکی را به همراه مادرش به اشتراک می گذارد.

داریوش فرضیایی به همراه مادرش

داریوش فرضیایی به همراه مادرش

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی