پوریا پورسرخ و عکس بچگی پوریا پورسرخ و دوران کودکی پوریا پورسرخ و پوریا پورسرخ در گذر زمان و پوریا پورسرخ از کودکی تا به امروز و عکس کودکی پوریا پورسرخ و عکس قدیمی پوریا پورسرخ را در نم نمک ببینید.

عکسهایی دیدنی کودکی پوریا پورسرخ تا جوانی اش

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از چهره های جوان و پرطرفدار دنیای هنر است که بازیگری را از حدود سال 1380 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت.عکسهایی دیدنی کودکی پوریا پورسرخ تا جوانی اشعکسهایی دیدنی کودکی پوریا پورسرخ تا جوانی اش

این هنرمند کشورمان شب گذشته صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خودش در گذر زمان به روز کرد.

عکسی از پوریا پورسرخ در گذر جاده زندگی

پوریا پورسرخ با انتشار عکس هایی از خودش نوشت :

در گذر از جاده ی زندگی آموختم.... که خدا عشقه و عشق خداست... وقتی نا امید میشم ، خدا با تمام بزرگیش عاشقانه انتظار میکشه تا دوباره به رحمتش امیدوارشم...

پوریا پورسرخ در گذر زمان

پوریا پورسرخ در گذر زمان

پوریا پورسرخ 4 تیرماه سال 56 در تهران متولد شد و با سریال فرار بزرگ به دنیای بازیگری وارد شد و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت.

عکس کودکی پوریا پورسرخ و برادرش

عکس کودکی پوریا پورسرخ و برادرش

پوریا پورسرخ را اغلب مخاطبان تلویزیون با سریال وفا به خوبی می شناسند و بازی در سریال روز سوم محمدحسین لطیفی یکی از بهترین نقش آفرینی های او در سینما محسوب میشود که نامزدی در جشنواره فجر برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را برایش به همراه داشت.

پوریا پورسرخ در فیلم روز سوم

پوریا پورسرخ در فیلم روز سوم

پوریا پورسرخ در جدیدترین تجربه هنری اش ، اجرای مسابقه ای به نام ایرانیش را برعهده گرفت و با این اتفاق تجربه ای متفاوت در دنیای هنر به عنوان مجری کسب کرد.

پوریا پورسرخ مجری مسابقه ایرانیش

پوریا پورسرخ مجری مسابقه ایرانیش

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.