حواشی و عکسهای جدید مونا فرجاد و همسرش

ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 25 فروردین آشنا میکنیم. از مریلا زارعی و مونا فرجاد تا مجید مجیدی و فریبرز عرب نیا.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی چپ ، راست یک کمدی متفاوت و پرستاره که برای اولین بار با حضور چهار کارگردان مشهور سینما است با شما در نم نمک خواهیم بود.

تصاویری از بازیگران ایرانی در خارج از کشور را در بخش فرهنگ و هنر نم نمک ببینید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی چهار انگشت به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با معرفی بازیگران نمایش هتلی ها به کارگردانی و نویسندگی حمیدرضا آذرنگ و همسرش ساناز بیان با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی ساخته جدید افشین هاشمی با بازی شبنم مقدمی با شما در نم نمک خواهیم بود.

جدیدترین عکس های شخصی مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون را از اینستاگرام این بازیگر گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

در ادامه با بیوگرافی مونا فرجاد بازیگر جوان و دوست داشتنی سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه تصاویر دیده نشده از مونا فرجاد با شما همراه خواهیم بود

کاربران آنلاین : 2,860