حواشی ، زندگی شخصی و عکسهای اینستاگرام نورا هاشمی

در این بخش از نم نمک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه شان شده اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه ی فعالیت هنری مادرشان وارد حرفه شان شده اند.

در ادامه با معرفی بازیگران نمایش یه گاز کوچولو به کارگردانی فقیهه سلطانی و تهیه کنندگی مهدی خان احمدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل سیاوش اسعدی کارگردان و فیلم نامه نویس سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش نورا و پسرش اوستا و فیلمشناسی سیاوش اسعدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل نورا هاشمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی نورا هاشمی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل مهدی هاشمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی و ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی با شما در نم نمک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل گلاب آدینه بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی گلاب آدینه با شما در نم نمک خواهیم بود.

کاربران آنلاین : 3,200