در ادامه با بیوگرافی کامل محسن ربیع خواه بازیکن فوتبال به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات و باشگاههای محسن ربیع خواه و بیوگرافی برادرانش فرهاد و محمد و مهدی و همسرش آیدا و دخترانش یلدا و نیلدا با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه محسن ربیع خواه و همسرش(Mohsen Rabikhah)

  • نام اصلی : محسن ربیع خواه
  • متولد : 3 دی 1366 تهران
  • زمینه فعالیت : فوتبال
  • پیشه : فوتبالیست
  • پست : دفاع چپ
  • مدرک تحصیلی : دیپلم
  • سالهای فعالیت :
  • قد : 179 سانتی متر
  • همسر : آیدا
  • فرزندان : یلدا و نیلدا

بیوگرافی کامل محسن ربیع خواه

محسن ربیع خواه متولد 3 دی 1366 در تهران ، فوتبالیست اهل ایران است.بیوگرافی محسن ربیع‌ خواه فوتبالیست و همسرش آیدا + زندگینامهبیوگرافی محسن ربیع‌ خواه فوتبالیست و همسرش آیدا + زندگینامه

محسن ربیع خواه - Mohsen Rabikhah

محسن ربیع خواه - Mohsen Rabikhah

تا مقطع دیپلم درس خوانده است ، در یک خانواده مشهور ورزشی در پیکان شهر به دنیا آمده است قد محسن ربیع خواه 179 سانتی متر و در پست دفاع چپ بازی می کند.

خانواده ورزشی

در یک خانواده 6 نفری با 4 برادر بدنیا آمد و ته تغاری است.

فرهاد برادر بزرگترش بازیکن اسبق پاس ، تراکتورسازی و سایپا بود محمد و مهدی دو برادر بزرگتر دیگرش هم فوتبالیست های حرفه ای بودند که در نساجی و شهاب زنجان بازی کرده اند.

برادرانش خیلی زود از فوتبال خداحافظی کردند.

فوت مادر

در سال 1386 وقتی بیست ساله بودم که مادرم را از دست دادم مادر یک نعمت الهی است و یاد وخاطره مادرم هرگز از من جدا نمی شود.

محسن ربیع خواه بازیکن فوتبال

محسن ربیع خواه بازیکن فوتبال

برادرم ما را فوتبالی کرد

فرهاد راه فوتبال را در خانه ما باز کرد و باعث شد من و برادرانم به سمت فوتبال بریم ، او بود که پدرم را به فوتبال علاقه مند کرد وگرنه امروز شغل دیگری داشتم.

از آکادمی پیکان تا نفت تهران

فوتبالم را از آکادمی پیکان شروع کردم ، با جوانان پیکان در عرصه باشگاهی بازی کردم ، سپس مدتی در صبا باتری که آن زمان زیر نظر وزارت دفاع بود بعنوان بازیکن سرباز در این تیم بودم.

در سال 88 به مهرکام پاس پیوستم و بعد از یک فصل به پاس دعوت شدم.

از سال 82 تا 92 در پاس بودم و سپس یکسال در تراکتور تبریز بازی کردم ، سال 93 به نفت تهران که در لیگ دسته دو بود رفتیم و سال 95 با این تیم به لیگ برتر صعود کردیم.

عکس های اینستاگرام محسن ربیع خواه

عکس های اینستاگرام محسن ربیع خواه

ورود به پرسپولیس

در نقل انتقلات تابستانی لیگ 95 - 96 با نظر مساعد برانکو با باشگاه پرسپولیس قرار داد 2 ساله پیوست ، او چنان مورد اعتماد برانکو قرار گرفت که سال 96 تنها مهره همیشه فیکس سرخپوشان شد.

وضعیت ازدواج و همسر محسن ربیع خواه

محسن ربیع خواه در سال 1392 با خانومی به نام آیدا ازدواج کرد و در 1 اردیبهشت ماه 96 صاحب یک دختر زیبا بنام یلدا شد و در سال 1398 هم دختر دومش به نام نیلدا به دنیا آمد.

محسن ربیع خواه و دخترانش یلدا و نیلدا

محسن ربیع خواه و دخترانش یلدا و نیلدا

همسر ورزشکار

خدا را شکر که زندگی خوبی دارم ، همسرم والیبالیست است و به ورزش علاقه بسیاری دارد او همیشه برایم در زندگی و فوتبال یک مشاور خوب بوده است.

محسن ربیع خواه و همسرش آیدا

محسن ربیع خواه و همسرش آیدا

فرهاد مشاور فوتبالیم

فرهاد ربیع خواه برادر بزرگترم الگوی فنی و اخلاقی ام در فوتبال بوده است. فرهاد مشاورم در فوتبال است و معمولا برای اتخاذ هر تصمیم فوتبالی با آقا فرهاد مشورت می کنم.

دیپلم دارم

واقعیت این است که من پس از دریافت دیپلم کمی تنبلی کردم و به دانشگاه نرفتم البته در این سالها فقط فوتبال کرده ام و امیدوارم فرصتی دست دهد تا بتوانم ادامه تحصیل دهم.

محسن ربیع خواه و محمد انصاری

محسن ربیع خواه و محمد انصاری


منابع : نم نمک | محسن ربیع خواه اینستاگرام/ محسن ربیع خواه فیسبوک/ صفحه شخصی محسن ربیع خواه/محسن ربیع خواه ویکی پدیا/ محسن ربیع خواه تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن