آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولی به دلیل ضرب و شتم یک مرد در کلوپ شبانه ای در شهر دوبلین به دادگاه فراخوانده شد.

آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس با وثیقه آزاد شد

آنتونی استوکس دیروز به همراه وکیلش به دادگاه رفت و در برابر اتهام ضرب و شتم از خود دفاع کرد. رسانه های ایرلندی در این باره نوشتند که مهاجم سابق جمهوری ایرلند که در باشگاه هایی از جمله سلتیک ، هایبرنیان ، ساندرلند و بلکبرن بازی کرده است ، پیش از این 12 ماه حبس برای استوکس حکم صادر کرده بود اما فعلا با قرار وثیقه و اجرای سه شرط از سوی دادگاه آزاد شد. در پرونده استوکس آمده که او در روز 16 مارس 2019 مردی را در بار فیتزجرالد مورد حمله قرار داده است.آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس با وثیقه آزاد شدآنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس با وثیقه آزاد شد

در حالی فرد شاکی از آنتونی استوکس در دادگاه حضور پیدا نکرد او اعلام کرده که در دفاع از خود با این مرد درگیر شده است. شروط دادگاه برای استوکس به این شرح است :

در این مدت استوکس باید در آدرس سکونت خود در ایرلند باشد. اگر قصد بازی در خارج از کشور را دارد ، باید به دادگاه به صورت دقیق ابلاغ کند. همچنین شماره تماسش نیز همیشه باید در دسترس باشد. با این 3 شرط می تواند از وثیقه خود همچنان استفاده کند.

دادگاه به استوکس دستور داد تا در تاریخ 27 ژوئن(7 تیر) دوباره در دادگاه برای جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده حضور پیدا کند.

آنتونی استوکس

آنتونی استوکس

  • تاریخ: چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: ورزش سه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی