مدیر ورزشی باشگاه دورتموند اعتراف کرد که این تیم قدرت مالی خرید مدافع قرضی رئال مادرید را ندارد.

دورتموند قید خرید اشرف حکیمی را زد

اشرف حکیمی به دوران حضورش در بوروسیا دورتموند پایان داد. طبق اعلام میشاییل زورک ، مدیر ورزشی باشگاه ، زردپوشان وستفالن نمی توانند با اینتر برای خرید مدافع مراکشی رئال مادرید 40 میلیون یورویی رقابت کنند.دورتموند قید خرید اشرف حکیمی را زددورتموند قید خرید اشرف حکیمی را زد

حکیمی دو فصل پیش به عنوان بازیکن قرضی به دورتموند پیوست و در این تیم هم عملکرد خوبی داشته که سبب شده مورد توجه تعدادی از باشگاه های مطرح اروپایی قرار بگیرد. دورتموندی ها امیدوار بودند که نظر رئال مادرید را برای قطعی کردن قرارداد حکیمی جلب کنند اما با پیشنهاد 40 میلیون یورویی که گفته می شود اینتر به کهکشانی ها داده ، نایب قهرمانی این فصل بوندس لیگا پا پس کشیده است.

زورک درباره دفاع راست 21 ساله دورتموندی ها که در این فصل از بوندس لیگا 5 گل زد و 10 پاس گل داد ، به شبکه اسکای اسپورت گفت:این هفته پیشرفت هایی در روند مذاکرات مان صورت گرفت اما قیمت بازیکن به مراتب بالاتر رفت و به جایی رسیده است که ما باید بگوییم که نه می خواهیم چنین پولی بپردازیم نه می توانیم چنین رقمی را پرداخت کنیم.

  • تاریخ: یکشنبه, 08 تیر 1399
  • برگرفته از: تسنیم
این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,780