سه بازیکن برتر پرسپولیس که معمار صدرنشینی این تیم هستند مورد آنالیز قرار گرفتند.

ستاره های پرسپولیس

پرسپولیس تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با کسب 47 امتیاز صدرنشین بلامنازع جدول رده بندی است و خیلی ها در فاصله 9 هفته مانده به پایان لیگ این تیم را قهرمانِ فصل جدید رقابت ها می دانند.وضعیت بازیکنان پرسپولیس در فصل جدیدوضعیت بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید

بازیکنان پرسپولیس

نفر اول : مهدی ترابی

ستاره خوش تکنیک و باهوش پرسپولیس تا پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر ، 1752 دقیقه بازی انجام داده و تنها در 138 دقیقه جزو ترکیب تیمش حضور نداشته است تا نشان دهد یکی از با ثباب ترین نفرات سرخ پوشان محسوب می شود.

ترابی در این مدت زمان حضور که در ترکیب پرسپولیس بوده ، 8 گل به ثمر رسانده و در رتبه سوم جدول برترین گلزنان و همچنین با 5 پاس گل ، در جایگاه دوم برترین پاسورهای لیگ برتر قرار دارد. او تا به این هفته 21 دریبل موفق و 34 پاس کلیدی در بازی های خود ثبت کرده که عملکرد او نقش به سزایی در موفقیت پرسپولیس داشته است.

نفر دوم : وحید امیری

چپ پای پرسپولیس که در لیگ نوزدهم دوباره احیا شده و توان هجومی تیمش را بالا برده ، دومین ستاره این فصل قرمزها محسوب می شود که در هشت گل نیز تاثیر مستقیم گذاشته و تقریبا در بیشتر بازی ها از ابتدا به میدان رفته است.

وحید امیری در لیگ نوزدهم 1637 دقیقه بازی برای پرسپولیس انجام داده و طی این مدت 5 گل به ثمر رسانده که سومین گلزن برتر این تیم نیز به حساب می آید. 13 دریبل درست و 25 نبرد هوایی موفق نیز از دیگر عملکردهای شاخص امیری در بازی های این فصل بوده که باید به آن اشاره کرد.

نفر سوم : احمد نوراللهی

کمربند میانی پرسپولیس با نمایش درخشان و کم اشتباه او به خوبی بسته شده است؛ هافبک بلندقامت و جنگنده ای که در بیشتر نبردهای میانه میدان و در مقابل بازیکنان حریف برتری داشته و علاوه بر آن ، در بازی سازی ، انتقال توپ از عقب زمین به مهاجمان و همچنین گلزنی و پاس گل موثر بوده است.

احمد نوراللهی حضور 1769 دقیقه ای در بازی های این فصلِ پرسپولیس داشته که توانسته 3 گل به ثمر رساند ، 60 قطع توپ داشته باشد و 44 تکل صحیح بزند تا با این آمار درخشان ، نقش موثری در موفقیت و صدرنشینی تیمش ایفا کرده باشد.

  • تاریخ: شنبه, 17 اسفند 1398
  • برگرفته از: ایلنا
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
وضعیت بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,740